17 Mart 2016 Beni Affet 936.Bölüm Özeti Star tv

-Reklamlar-


Beni Affet 936.Bölüm  İzle, Beni Affet 17 Mart 2016 İzle, Beni Affet 17.03.2016 Full İzle, Beni Affet Son Bölüm İzle, Beni Affet Yeni Bölüm İzle,Beni Affet 936.Bölüm Canlı İzle,Beni Affet 936.Bölüm Full İzle,Beni Affet 936.Bölüm Tekparca İzle,Beni Affet 936.Bölüm Tekrarini İzle,Beni Affet Star tv İzle,Beni Affet Seyret 

 Beni Affet 936.Bölüm Özeti:
Ahmet’in açıklaması ne olacak?
Parmak izlerinin incelenmesinin ve DNA sonuçlarının açıklanmasının ardından, polis de İnci’nin hayatta olduğuna artık inanmıştır. Bahar’ın mutluluğu adına, kendini sanki Kemal’in serbest bırakılması için çabalıyormuş gibi gösteren Demir ise Sevgi ve Şahin’e yaranma çabası içindedir. Her yerde aranan İnci Bahar’ın yanında ortaya çıkar.
Ahmet’i bulan Sedat, Feride’den onu kendi elleriyle cezalandırmasını ister. Feride’nin hayatının kararmasına neden olan olaylar zincirinin merkezinde olan Ahmet’in açıklaması ne olacaktır? Reyhan’ın kötü kalpli babası Erol, kızı ile ilgili insanlığa sığmayacak planlar içerisindedir. Başına açtığı dertten bunalan Ferman ise Sultan’a resti çeker.
Günlük diziler arasında birinciliğini kaybetmeyen Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor. Hafta içi her gün saat 17.00'de Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde heyecan dolu gelişmeler izleyenleri bekliyor Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak.
 Star TV ekranlarının en sevilen dizisi olan Beni Affet dizisinin yeni bölümünde çok olaylar yaşanmaya devam ediyor.Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yer alan ve heyecanlı bölümleri ile kadınların merakla takip ettikleri dizi Beni Affet yeni bölümleri ile nefes kesmeye devam ediyor.
Beni Affet Dizisi Genel Konusu:
 Osman KOZAN, yıllar önce Kayseri’den gelmiş ve Ankara’nın sayılı zenginleri arasına girmiş bir iş adamıdır. Siteler’de bir atölye ile başlayan mobilya üretimini, şimdi bir mağazalar zincirine, şirketini de Ortadoğu’ya ihracat yapan büyük bir Holding’e dönüştürmüştür.
Katı bir adamdır Osman. Disipline her şeyden çok değer verir. Şirketi ve ailesini adeta ‘demir yumruk’la yönetir. Ancak işte çok iyi işleyen bu yöntem, ailede maalesef işlemez.Çocuklarının ayrı ayrı mutsuzluğuna sebep olur Osman. Tabii Karısı Zühre’nin de
-Reklamlar-
17 Mart 2016 Beni Affet 936.Bölüm Özeti Star tv 17 Mart 2016 Beni Affet 936.Bölüm Özeti Star tv Reviewed by Haber Ozel on 20:14:00 Rating: 5

Reklam