Cifte Saadet 9.Bölüm Fragmanı Fox tv

-Reklamlar-

Çifte Saadet 9.Bölüm Fragmanı İzle,Çifte Saadet Son bölüm Fragmanı İzle,Çifte Saadet Yeni bölüm Fragmanı İzle,Çifte Saadet 9.Bölüm Özeti,Çifte Saadet 9.Bölüm Tanıtımı,Çifte Saadet Fragmanı İzle,Çifte Saadet Gelecek Hafta Neler Olacak

Çifte Saadet 8.Bölüm Özeti:
Metin’in kalp krizi geçirdiğini zanneden Hülya ve Perihan, kavga etmeyi keser ve Metin’in bir dediğini iki etmemeye başlar. Uzun zamandır Hülya ve Perihan arasında derbeder olan Metin, ilk defa bu kadar mutlu ve huzurludur. Ne yazık ki hastaneye kaldırıldığında kalp krizi değil de sadece basit bir panik atak krizi geçirdiğini öğrenir. Eski sefil yaşamına dönmekten korkan Metin, kalp krizi geçirdiği yalanını söylemeye devam eder. Ancak iki kadının gerçeği öğrenmesi ve intikam ateşiyle yanıp tutuşmaya başlaması çok sürmeyecektir.

 Başrollerini usta oyuncular Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu ve Dolunay Soysert’in paylaştığı, yepyeni dizi Çifte Saadet’in yapımcılığını Pastel Film üstleniyor. 6 Şubat'ta FOX ekranlarında başlayacak olan Çifte Saadet, Konyalı mutlu bir çiftin hayatını ve büyük değişimlerini ele alırken, hikayenin başlangıcı 2003 yılına uzanıyor.

Çifte Saadet dizisinin konusu:
Yeni dizide başrolde yer alan Fikret Kuşkan ile Şebnem Bozoklu evli ve 3 çocuklu bir evlilik hayatındadır. Şebnem Bozoklu’nun oynadığı karakter şansız bir kaza geçirmesi ile hafızasını yitirir. Kaza sırasında kaybolan Şebnem Bozoklu’dan hiç bir bilgi alınamamaktadır. Yıllar sonra evine dönen Şebnem Bozoklu’nun canlandırdığı karakter, eşini başkasıyla yani Dolunay Soysert’le evlenmiş bulur.Ve dizi bundan sonra sarpa saracaktır.
-Reklamlar-
Cifte Saadet 9.Bölüm Fragmanı Fox tv Cifte Saadet 9.Bölüm Fragmanı Fox tv Reviewed by Admin on 17:37:00 Rating: 5

Reklam