Oyunbozan 3.Bölüm Fragmanı İzle Show tv

-Reklamlar-

Oyunbozan 3.Bölüm Fragmanı İzle,Oyunbozan Son Bölüm Fragmanı İzle,Oyunbozan Yeni Bölüm Fragmanı İzle,Oyunbozan Dizisi Fragmanı İzle,Oyunbozan 3.Bölüm Tekrari,Oyunbozan 3.Bölüm Özeti,Oyunbozan Bu Haftaki fragmanı,Oyunbozan Dizisi Gelecek Hafta Neler Olacak

Bir yanda yıllardır büyük bir nefretle öç almak için bekleyen doktor Emre, diğer yanda sevdiği insanlarla hayat tarafından sınanan Ece... Oyunbozan, Emre ve Ece’nin imkansız görünen hikayesini anlatır.
Yıllar önce yaşadığı kaybın sorumlusu olarak medya imparatoru Mahir Yamaner’i gören Emre, Yamaner ailesine karşı akıl almaz oyunlar içine girecek; her türlü yolu mübah sayacağı bu yolculuğa Ece’yi de dahil edecektir.

Anne ve babası yıllar önce ölen Ece, kardeşiyle birlikte teyzesinin evinde yaşar. Psikoloji mezunu olan Ece’nin tek amacı bir hastanede iş bulup kardeşi Ada’yla birlikte sade bir yaşam sürmek... Ancak işler istediği gibi gitmeyecek; alacağı haberle derinden sarsılacaktır. Kardeşi Ada, ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve küçük kızın yaşaması için tek çıkış yolu Emre’dir.

Emre, Ada’nın hayatta kalması için Ece’yi, şoke eden bir teklif sunar. Köşeye sıkışan Ece önce reddetse de kardeşini ölümden kurtarmak için çaresizce daha sonra bu teklifi kabul edecektir. Ece ummadığı bir serüvenin içinde, Yamanerlerin yalısında gözlerini açacak.

-Reklamlar-
Oyunbozan 3.Bölüm Fragmanı İzle Show tv Oyunbozan 3.Bölüm Fragmanı İzle Show tv Reviewed by Haber Ozel on 00:45:00 Rating: 5

Reklam