İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Fox tv 19 Mayıs 2016

-Reklamlar-
   
 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, samimi ve dürüst habercilik anlayışıyla Türkiye'nin dört bir yanından derlediği haberleri izleyicilerle buluşturup ülkenin nabzını tutmaya devam ediyor.
İsmail Küçükkaya, her sabah Fox Tv’de Çalar Saat haber programı ile evinizin neşesi olmaya devam ediyor, İsmail Küçükkaya işini son derece iyi yapan takdir ettiğim sunuculardan birisi. İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat her sabah gündemin nabzını tutuyor ve en son gelişmeleri bizlerle paylaşıyor. Hafta içi her sabah 07:30 ‘da Fox Tv ekranlarında program yapan İsmail Küçükkaya’ya twitter hesabından ulaşabilirsiniz. 

  
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı İzle Fox tv 

Resmi twitter hesabı: twitter.com/KucukkayaIsmail soru ve yorumlarınızı twitter üzerinden İsmail Küçükkaya’ya iletebilirsiniz.

Fox Tv Çalar Saat resmi twitter hesabı: twitter.com/foxcalarsaat Fox Tv Çalar Saat ekibine twitter aracılığı ileede ulasabilirsiniz

-Reklamlar-
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Fox tv 19 Mayıs 2016 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Fox tv 19 Mayıs 2016 Reviewed by Haber Ozel on 19:20:00 Rating: 5

Reklam