işin Sırrı Deryada 24 haziran 2016

-Reklamlar-
http://tvhaberi50.blogspot.com/

İşin Sırrı Derya da programı bugünkü bölümü sakın kaçırmayın. işin sırrı bugünkü bölümü izlemek için  sabırsızlanıyorsanız. Haberdegundem den işin sırrı derya 24.06.2016 tarih atarak veya işin sırrı deryada son bölüm izle yaz iyi seyirler...
Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile televizyona geri dönüyor.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği program hafta içi her gün FOX’ta ekrana gelmeye hazırlanıyorEkranların en dinamik, kadın seyirciyle en etkili ve en interaktif ilişki kuran sunucusu Derya Baykal, yepyeni bir vizyonla ele alınan programı “İşin Sırrı Derya’da” ile  gündüz kuşağına farklı bir soluk getiriyor.

Kadınların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak bu programda; sağlıktan, modaya, el işinden, ev işine, ev ekonomisinden, yemek yapımına, pratik önerilerden, püf noktalarına kadar yok yok. Özenle seçilmiş konu ve konuklar, yapımı kolay hobi projeleri ve çok daha fazlası “İşin Sırrı Derya’da” hanımları bekliyor.Derya Baykal’ın eğlenceli sunumu ile “İşin Sırrı Derya’da”  FOX’ta başlıyor.
-Reklamlar-
işin Sırrı Deryada 24 haziran 2016 işin Sırrı Deryada 24 haziran 2016 Reviewed by Haber Ozel on 12:10:00 Rating: 5

Reklam