Nursel ile Ramazan Sofrasi 24 Haziran 2016

-Reklamlar-
http://tvhaberi50.blogspot.com/
Nursel ile Ramazan Sofrasi 24 Haziran 2016 
Show tv 24.06.2016  Nurselin Mutfağı bugünkü bölüm izle
Nursel ile Ramazan Sofrası’nda bugün Balkan yöresine ait yemekler yapılıyor. Nursel Ergin’in konuğu Meryem Mutlu, Balkan yörelerine özgü ‘Bulgurlu Tavuk Kapama’, ‘Tavuklu Kuskus Çorbası’, ‘Cevizli Baklava’ ve ‘Peynirli Kırmızı Biber Dolması’ yapıyor.

 Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel ile Ramazan Sofrası” Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. “Nursel ile Ramazan Sofrası”, Ramazan ayı boyunca her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden Ramazan’a özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor.

Nursel Ergin’in, Ramazan ayı boyunca her gün yayınlanacak programında, artık ev hanımlarının kendi evlerine konuk olacak. Ev hanımlarının kendi yörelerine ait leziz yemekler ve Ramazan’a özel tariflerin ekrana taşınacağı programda; konuk olunan ailenin tüm fertleriyle bereketli bir Ramazan Sofrası hazırlanacak.

Ramazan’a özel yemeklerin yapıldığı ve tariflerinin paylaşıldığı Nursel ile Ramazan Sofrası sıcak atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.Her yöreye ait farklı Ramazan lezzetlerinin sunulacağı “Nursel ile Ramazan Sofrası”, Ramazan ayı boyunca her gün saat 12.00’de Show TV’de!
-Reklamlar-
Nursel ile Ramazan Sofrasi 24 Haziran 2016 Nursel ile Ramazan Sofrasi 24 Haziran 2016  Reviewed by Haber Ozel on 19:14:00 Rating: 5

Reklam