Lezzet Yolculugu 30 Temmuz 2016 Show tv 30.06.2016

-Reklamlar-
http://tvhaberi50.blogspot.com/

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 30 Temmuz 2016 
Tekrarını izle yeni bölüm izle yada son bölüm izle
 LEZZET YOLCULUĞU’NUN MİSAFİRİ DENİZ TOPRAK OLUYOR

 “Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu”nun durağı; Şile oluyor. Turgay Başyayla İzmir’de Seferihisar’ bağlı Turgut Köyü’ne Deniz Toprak ile gitti. Turgay Başyayla ve Deniz Toprak birlikte yöreye özgü lezzetlerden “kazanda erikli çorba”, “nohut yemeği”, “bulgur pilavı”, “kaymaklı dolma”, “et kapama”, “börülceli umacı çorbası” ve “yumurta dolması” yapımını gösterdiler yapımını gösterdiler. Yöreye özgü müzik ekibinin kendilerine eşlik ettiği, türkülerin seslendirildiği Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu’nu sakın kaçırmayın!

Anadolu’nun; damakları bayram ettiren geleneksel lezzetleri ile tanışıp, kültürel ve doğal güzelliklerine doğru masalsı bir yolculuğa çıkmak isteyenlere müjde!
Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu yurdumuzun yüzlerce yıllık eşsiz tadlarını; il il, ilçe ilçe, köy köy gezip sizlerle buluşturmaya geliyor. Lezzet Yolculuğu’nda Turgay Başyayla, sanatçı kişiliğini türküleri eşliğinde sizlerle buluşturacak, yörenin lezzetlerini yöreye özgü restaurantlarda kimi zaman aşçılarımız ile kimi zaman, anadolu insanının bilgeliğiyle yoğrulmuş ninelerimiz ve teyzelerimiz görsel bir şöleni andıran otantik yemek tarifleriyle lezzet rüzgarı estirecek.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu, Anadolu’nun geleneksel lezzetlerini, tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleri eşliğinde belgesel tadında bir programla sizlerle buluşturacak. Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Saat 14:00 de Sizlerle Sakın Kacırmayın..
-Reklamlar-
Lezzet Yolculugu 30 Temmuz 2016 Show tv 30.06.2016 Lezzet Yolculugu 30 Temmuz 2016 Show tv 30.06.2016 Reviewed by Haber Ozel on 11:39:00 Rating: 5

Reklam