Hayat Sevince Güzel 10.Bölüm Fragmanı Fox tv

-Reklamlar-


 Hayat Sevince Güzel Dizisi Konusu
Yaptıkları dolandırıcılıklar yüzünden İstanbul’dan apar topar kaçan Göçer ailesi, arkalarında bıraktıkları belalılardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışırken, kendilerini Ege’de bulurlar. Köyün hırçın güzeli Zarife’nin otlattığı koyunlar yüzünden kaza yaparlar. Zarife, Savaş ve Barış arasındaki aşk üçgeninin fitili de o an ateşlenmiş olur. Kazada yaralanan Şinasi’ye yardım eden Zarife, sadece kendi köylerinde yetişen bir bitki olan ve köye de adını veren Şıpıldak otundan yaptıkları merhem ile onu tedavi eder. Bu merhemin mucizevi bir etkisi olduğunu gören Göçer ailesi, formülün peşine düşerler… Kazara karşılaşan bu üçlünün hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bir iddia ile başlayan aşk oyunu, zamanla aşkın en gerçek haline dönüşecektir.

 Oyuncu Kadrosu:
Savaş Göçer Ekin Mert Daymaz,Zarife Toprak Algı Eke, Barış Göçer Burak Çelik, Emine Toprak Öykü Çelik, Osman Soylu Lemi Filozof, Halil Toprak Macit Koper, Muhtar Soylu Ali Erkazan, Şinasi Göçer Hakan Meriçliler, Rüstem Özkan Ali Düşenkalkar, Şefika Göçer Sema Atalay,Hasine Özkan Şennur Nogaylar, Hatice Soylu Ayşen Sezerel, Seher Özkan Yeliz Akkaya, İlknur Özkan Neşem Akhan, Ömer Özkan Onur Özaydın, Sevgi Göçer Seda Telciler, Bakkal Yaşar Anıl Çelik, Selim Çınar Ömür Özdemir, Berber Tolga Öztürk, Samet Bulut Batuhan Aydar, Zeynep Damla Aslanalp .
-Reklamlar-
Hayat Sevince Güzel 10.Bölüm Fragmanı Fox tv Hayat Sevince Güzel 10.Bölüm Fragmanı Fox tv Reviewed by Haber Ozel on 11:44:00 Rating: 5

Reklam