Nolur Ayrılalım 4.Bölüm Fox tv 05 Agustos 2016

-Reklamlar-
 N’olur Ayrılalım 4.bölüm özeti yeni bölüm tüyoları; nolur Ayrılalın Son Bölüm Özeti Fox Tv ekranlarının yaz dönemi dizileri arasında yer alan N’olur Ayrılalım dizisinde heyecan devam ediyor.İşte haberin detayları..

Nolur Ayrılalım operasyonunda perde kapanıyor mu?
Azize’nin kendisiyle “kısmetini bulmak için” birlikte olduğunu düşünen Ulaş oldukça üzgündür. Yıllar sonra ilk kez bulduğunu sandığı doğru kadın, ona ummadığı bir kazık atmıştır. Ve bu durum Ulaş’ı daha da hırslandırmaktadır. Peki, şimdi ne yapmalıdır? Kös kös Azize’yi terk mi edecektir? Asla! Süründürme sırası artık Ulaş’tadır! Azize ve Turgay cephesi ise şoka girmiş durumdadır. Tüm plan çökmek üzeredir!

Azize bir şekilde kendini temize çıkarmalı ve Ulaş’a kendini affettirmelidir, ama nasıl? Azize ve Turgay sonunda Ulaş’ı kıvama getirdiklerinden ve onu yine kandırdıklarından emindirler. Ancak, Ulaş’ın cidden canının sıkkın olduğu bir anda Azize’nin numaradan yaptığı “tripler” bardağı taşırır ve Ulaş’ın tepkisi kimsenin beklemediği kadar ağır olur! Asıl önemlisi ise, Azize bu tepkiden neden bu derece “etkilendiğini” anlayamamaktadır!
-Reklamlar-
Nolur Ayrılalım 4.Bölüm Fox tv 05 Agustos 2016 Nolur Ayrılalım 4.Bölüm Fox tv 05 Agustos 2016 Reviewed by Haber Ozel on 23:31:00 Rating: 5

Reklam