Galatasaray Fena Karisti

-Reklamlar-


Cenk Ergün'ün seneye avrupaya gidemeyebiliriz, açıklaması gündemde bomba etkisi yarattı.Peki camia nın önde gelenleri bu konu hakkında neler söyledi;

FARUK SÜREN:
“Bu duruma nasıl gelindiğini sorgulamak yerine; bu durumdan nasıl kurtuluruz diye çözüm aramak gerekir. Bana göre öncelik gerçek manada kurumsal disiplini sağlamakta. Sonra da şirkete sermaye koymak lazım. Mesela üyelerden 20-25’er bin lira toplamak sermayeye çözüm olabilir ya da finansal bir ortak bulunabilir. Ortağınıza, ‘Biz çok büyüğüz, gayrımenkullerimiz de var. 6-7 yıl sonra elindeki hisseleri geri alırız’ denilebilir. Kelimelerini kullandı.

ERGÜN GÜRSOY:
‘Yönetim durumu iyi açıklamalı’ ‘Gelir-gider dengelenmeli’ “Kulübün mali durumunu kurtarmak için hep en zenginleri başkan seçtik ama en zengini, en fazla borcu yaptı! Bugünün suçu değil Galatasaray’ın borcu. Senelerdir biriken bir yük altında artık ezilmek üzereyiz. Tüm dönemlerde bu borç artarak katlandı. Ancak bu borca en büyük katkıyı en zengin başkan olan Ünal Aysal yaptı.

BÜLENT TULUN:
“UEFA, Galatasaray’ı Şampiyonlar Ligi’ne almamazlık edemez. Bu, çok ağır bir ceza olur. En fazla transfer yasağı koyabilirler. Galatasaray’ın UEFA yetkililerine durumlarını çok iyi anlatmaları gerek. Geçen sene 2.2 olan Euro, bu sene 3.3 Lira. Dolayısıyla Galatasaray’ın borcu da neredeyse yüzde 50 artıyor. Yani Galatasaraylı yetkililerin, UEFA’ya nelerle mücadele ettiğini iyi anlatması gerek. Bunlar hep cezaları hafifletici sebepler olarak kullanılabilir. Sözlerini kullandı.
-Reklamlar-
Galatasaray Fena Karisti Galatasaray Fena Karisti Reviewed by Hyperion on 14:54:00 Rating: 5

Reklam