Middle-Earth Shadow of Mordor

-Reklamlar-
Tanıtım Filmi:


Orta Dünya'da ailesinden yoksun bırakılmış ,ölümden dirilmiş, içi intikamla yanıp sönen amansız bir kahraman.Fantastik haritaları , bitmek bilmeyen yetenekleri , 2014 ün en iyi çıkış yapan oyunlarından biri.

OYUNUN KONUSU:
Orta Dünyada orklar ve insanlar arasındaki savaş hala devam ederken, Sauron en güçlü silah olan yüzüğü yaratır.Ama ortağı Celebrimbor tarafından çalınır.Gün gelir Celembimbor Sauron'un kapısına dayanır.Savaş kapıdadır derken.Yüzük sahibine dönmek istiyor mantığıyla yüzük Saurona geri döner. Ve Celebrimbor ve ailesi ölüme mahkum edilir.Celebrimbor intikam almak ister ama artık ruhdan başka bişey değildi.Derken ölüm oyunumuzun baş kahramanı olan Talion ve ailesinede dayanır.Celebrimbor Talion'a bir teklif sunar.Eğer sende yaşamama izin verirsen ailenin intikamını alabilrsin.Talion bu teklifi kabul eder ve artık tek bedende 2 ruh olarak savaşırlar.Amansız savaşların olduğu bu oyunu kaçırmayn.

İŞTE KARAKTERLER:
TALİON:
Ailesi Sauronun adamları tarafından katledilen kahramanımız.İnanılmaz yeteneklere sahip amansız bir savaşçıCELEBRİMBOR:

Sauron tarafından katledilen lider bir elf.Yüreğinde sadece İntikam ateşi olan ruhani bir savaşçı


THE POWER OF SHADOW:
Talion'un ailesini katleden Sauronun sağ kolu

LİTHRAEL:
Talion'a amansız yolculuğunda destek veren kadın komutan.Mordor'da insanların sayısı çok az ve bu insanlara önderlik eden komutan.
GAMEPLAY:


OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLER:

Oyunumuz 35 GB büyüklüğünde ama indirdiğinize kesinlikle değicek bir oyun.İyi oyunlar... :)
-Reklamlar-
Middle-Earth Shadow of Mordor Middle-Earth Shadow of Mordor Reviewed by Hyperion on 23:45:00 Rating: 5

Reklam