Mavi Gece Filmi izle

-Reklamlar-
Mavi Gece Filmi İzle Mavi Gece Filmi sinema severlerle sonunda buluştu. 30 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren film çok merakla bekleniyordu.
Ahmet Hoşsöyler’in senaryosunu yazıp yönettiği, Ayça Varlıer ve Fırat Tanış’ın başrollerini paylaştıkları fantastik komedi filmi Mavi Gece beyazperde de izleyiciyle buluştu. Aylardır merakla beklenen filmin paylaşılan tanıtım fragmanı sosyal medyada yüzlerce kişi tarafından izlendi. Özellikle fragmanda yer alan bazı sahneler paylaşım rekoru kırdı. İlgi gören fragman sonrası, bazı repliklerde dilden dile dolaştı.
Ayça Varlıer ve Fırat Tanış’ın başrollerini paylaştığı filmin hikayesi dikkat çekiyor. Mavi Gece filminde, kadın bedenindeki ruh ile erkek bedenindeki ruhun bir kaza sonucunda yer değiştirmesi ve birbirlerinin bedenlerinde yaşamak zorunda kalan iki karakterin hikayesi anlatılıyor.
Bir yanda başarılı, herkese tepeden bakan zengin bir doktor, ulaşılması zor bir kadın olan Emel. Diğer yanda maço, küfürbaz, kahveyi, meyhaneyi seven, kendisine çok düşkün karısını aldatmayı rutin hale getirmiş, mahallenin yaka silktiği taksi şoförü Zeki. Gök gürültülü, şimşekli, yağışsız ama tuhaf şekilde mavi bir gecede bu iki insanın ruhları çakışır. Kadın bedeninde erkek ruh, erkek bedeninde kadın ruh. Artık birbirlerinin bedenlerinde yaşamak zorundadırlar.
Böylece bir sürü garip ve komik olaylar dizisi başlar.
Hikayenin tamamı fantastik gibi görünmekle birlikte aslında ayakları yere basan, mantıklı bir süreçtir yaşanan. Bu ancak filmin sonunda anlaşılır.
Elektroşok esnasında, sarsıntılar olmuş, cereyanlar kesilmiş, ilkyardım odasında sedyedeki Zeki hariç, elektroşok yapmaya çalışan Dr. Emel dahil herkes bir tarafa savrulmuştur.Odada sarsıntılar geçip, ışıklar yandığında Emel ve Zeki hariç herkes ayılır.Her ikisinin de durumu iyi değildir. Birkaç gün sonra ancak kendilerine gelirler.Bundan sonra olanlar çok şaşırtıcıdır.Herkese tepeden bakan, mesafeli, ulaşılması zor kadın doktor ile bir hayli maço, oldukça küfürbaz, asabi, çapkın taksi şoförünün ruhları birbirine geçmiştir.Kadın bedeninde erkek, Erkek bedeninde kadın...
-Reklamlar-
Mavi Gece Filmi izle Mavi Gece Filmi izle Reviewed by Haber Ozel on 08:23:00 Rating: 5

Reklam