20 Mart 2016 Lezzet Yolculugu Show tv

-Reklamlar-


Lezzet Yolculugu  26 Mart 2016  İzle,Lezzet Yolculugu 26.03.2016 İzle,Turgay başyayla Lezzet Yolculugu Son Bölüm İzle,Lezzet Yolculugu Yeni Bölüm Full İzle,Lezzet Yolculugu 26 Mart 2016 Tekparca İzle,Lezzet Yolculugu  26 Mart 2016 Canlı İzle,Lezzet Yolculugu  26 Mart 2016 Tekrarini İzle,Lezzet Yolculugu Show tv Seyret, 

Lezzet Yolculugu 26 Mart 2016 Özeti

 “Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu”nun durağı; Adıyaman oluyor. Turgay Başyayla Adıyaman’da Tut Belediyesi’ne bağlı Boyundere Köyü’ne gidip köy halkı ile birlikte yöreye özgü lezzetlerden “İçli Köfte”, “Etli Kömbe” ve “Pekmezli Helle” yapımını gösterip Besnide Şire pazarına gidiyor. Besniye özgü “Besni Tava” ve “Tenekede Pirzola” yapımını gösterirken yöreye özgü halk oyunları ekibi gösterisini sergiliyor. Adıyaman özgü “Halka Tatlısı”, “Peynirli İrmik Helvası”, “Sersille Kebabı”, “Adıyaman Kebabı” ve “Kavurmalı Hıtap” yapımını gösterdiği Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu’nu sakın kaçırmayın!

Anadolu’nun; damakları bayram ettiren geleneksel lezzetleri ile tanışıp, kültürel ve doğal güzelliklerine doğru masalsı bir yolculuğa çıkmak isteyenlere müjde! Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu yurdumuzun yüzlerce yıllık eşsiz tadlarını; il il, ilçe ilçe, köy köy gezip sizlerle buluşturmaya geliyor.

Lezzet Yolculuğu’nda Turgay Başyayla, sanatçı kişiliğini türküleri eşliğinde sizlerle buluşturacak, yörenin lezzetlerini yöreye özgü restaurantlarda kimi zaman aşçılarımız ile kimi zaman, anadolu insanının bilgeliğiyle yoğrulmuş ninelerimiz ve teyzelerimiz görsel bir şöleni andıran otantik yemek tarifleriyle lezzet rüzgarı estirecek.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu, Anadolu’nun geleneksel lezzetlerini, tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleri eşliğinde belgesel tadında bir programla sizlerle buluşturacak.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Her Cumartesi -Pazar Saat 14:00 de Sizlerle Sakın Kacırmayın..
-Reklamlar-
20 Mart 2016 Lezzet Yolculugu Show tv 20 Mart 2016 Lezzet Yolculugu  Show tv Reviewed by Admin on 16:36:00 Rating: 5

Reklam