26 Mart 2016 Sahrapla Bir Yemek Masalı Star tv

-Reklamlar-

Sahrap’la Bir Yemek Masalı 26 Mart 2016 İzle,Sahrap’la Bir Yemek Masalı 26.03.2016 İzle,Sahrap’la Bir Yemek Masalı Son Bölüm İzle,Sahrap’la Bir Yemek Masalı Yeni bölüm İzle,Sahrap’la Bir Yemek Masalı 26 Mart 2016 Canlı İzle,Sahrap’la Bir Yemek Masalı 26 Mart 2016 Tekrarini İzle,Sahrap’la Bir Yemek Masalı 26 Mart 2016 Tekparca İzle

Sahrap’la Bir Yemek Masalı 26 Mart 2016 Özeti:

“Sahrap’la Bir Yemek Masalı” nın bu hafta ki konuğu; oyuncu model Çağla Şikel

Çağla Şikel, Sahrap Soysal’la birlikte çocukları için çok özel bir menü hazırladı.
Sahrap’la Bir Yemek Masalı’nın bu haftanın menüsünde pişmaniyeli börek, arap lahmacunu, kahramanmaraş çorbası ve kabaklı makarna yapılıyor.

Çağla Şikel, Sahrap Soysal’a yemek yapımında yardımda bulundu, çocukları Uzay ve Kuzey’le birlikte yaşantısını da anlattı.

Sofralarda masal gibi ziyafete hazır olun!Dünyaca ünlü yemek uzmanı ve yazarı Sahrap Soysal, Star’da yepyeni bir yemek programıyla ekranlara geri dönüyor. Sahrap, mutfağında ağırlayacağı ünlü isimlerle Türk mutfağının en leziz yemek tariflerini ekrana getirecek.

“Sahrap’la Bir Yemek Masalı” nın Cuma günü ekrana gelecek ilk bölüm konukları; Kiralık Aşk dizisinin sevilen oyuncuları, Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu oldu.

Eğlenceli anların yaşandığı programda, Nergis ve Onur mutfakta Sahrap’tan tam puan aldı.
Sohbet ve yemek bir arada...
Sahrap Soysal’ın eğlenceli, kıpır kıpır sunumuyla ekrana gelecek programda et yemeklerinden; geleneksel türk tatlılarına kadar binlerce yemeğin tarifi paylaşılacak.
Sahrap, Çarşı Pazar Alışverişinde!
Sahrap Soysal, hazırlayacağı yemeğin malzemelerini seçerken,  çarşı pazar alışverişine çıkacak, hem ekonomik hem de yararlı alışverişin sırlarını anlatacak.
-Reklamlar-
26 Mart 2016 Sahrapla Bir Yemek Masalı Star tv 26 Mart 2016 Sahrapla Bir Yemek Masalı Star tv Reviewed by Admin on 16:40:00 Rating: 5

Reklam