31 Mart 2016 Buyur Bi’de Burdan Bak Tv8

-Reklamlar-


Buyur Bi’de Burdan Bak 31 Mart 2016 İzle,Buyur Bi’de Burdan Bak 31.03.2016 İzle,Buyur Bi’de Burdan Bak Son Bölüm İzle,Buyur Bi’de Burdan Bak Yeni bölüm İzle,Buyur Bi’de Burdan Bak 31 Mart 2016 Canlı İzle,Buyur Bi’de Burdan Bak 31 Mart 2016 Tekparca İzle,Buyur Bi’de Burdan Bak 31 Mart 2016 Tekrarini İzle

 Yapımcılığını BKM’nin,yönetmenliğini Ebru Yalçın'ın yaptığı ve sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin üstlendiği programda takım liderleri Büşra Pekin ve İlker Aksum herkesin sıradan baktığı durum ve olaylara farklı bir bakış açısı getirerek “Buyur Bi’de Burdan Bak” diyecek ve takımları da hem güldürecek hem de kazanan takım olmak için birbirleriyle eğlenceli bir rekabet içine girecekler.

Şahsına münhasır oyuncular; Doğan Akdoğan, Alper Baytekin, Özgün Bayraktar, Kerem Özdoğan, Dilşah Demir, Bilal Çatalçekiç, Giray Altınok ve Aydın Sezgin her hafta farklı konseptler ile eğlenceli oyunlar oynayacak ve her bölümde sürpriz konukların katılımı ile program daha da renklenecek.

‘Buyur Bi’de Burdan Bak’ herkesin sıradan baktığı durum ve olaylara farklı bir bakış açısı getirerek, her hafta birbirinden ünlü konukların katılımları ile daha da renklenecek.

Programın sonunda ise kazanma durumuna başka bir açıdan bakarak günün en iyisini değil, en kötüsünü seçip türlü komik cezalar verilecek ve üç hafta boyunca kötü seçilen isim ise elenecek.

-Reklamlar-
31 Mart 2016 Buyur Bi’de Burdan Bak Tv8 31 Mart 2016 Buyur Bi’de Burdan Bak Tv8 Reviewed by Haber Ozel on 01:29:00 Rating: 5

Reklam