Aşk Yeniden 47.Bölüm Fragmanı Fox tv

-Reklamlar-


Aşk Yeniden 47.Bölüm Fragmanı İzle, Aşk Yeniden Son Bölüm Fragmanı İzle, Aşk Yeniden Yeni Bölüm Fragmanı İzle,Aşk Yeniden 47.Bölüm Özeti, Aşk Yeniden 47.Bölüm Tanıtımı,Aşk Yeniden  Fragmanı , Aşk Yeniden Bu Haftaki Fragmanı İzle, Aşk Yeniden Gelecek Hafta Neler Olacak

 Aşk Yeniden 46.Bölüm Özeti:
Fatih'in Zeynep'i korumak için yaptığı hamle büyük bir hataya sebep olur. Amaçları Ertan'dan kurtulmakken onu hayatlarının merkezine koymak zorunda kalırlar. Ertan'ın hafıza kaybı ikisi için de içinden çıkılmaz durumlara yol açar. Ona önce kalacak yer sonra da yeni bir geçmiş vermeleri gerekmektedir. Zeynep'in itirazlarına rağmen Fatih Ertan'ı yepyeni bir kişiliğe dönüştürür. Mukaddes'in hastaneden kaçmasıysa Şekercizadeleri alarma geçirir. Herkesin birbirinden kaçıp saklandığı günün sonunda av köşkü hepsi için yeni sürprizlere gebedir..

Sevdiklerini, tüm ailesini, hayatını geride bırakarak, aşık olduğu Ertan’ın peşinden Amerika’ya kaçan Zeynep, elinde hayal kırıklıkları ve bebeğiyle Türkiye’ye geri döner. Diğer tarafta Amerika’ya eğitim için giden Fatih’in de hayal kırıklıkları ile ülkesine, ailesinin yanına dönme vakti gelmiştir. Bu iki insanı ve iki farklı hayatı eve dönüş yolunda buluşturan hikaye “Aşk Yeniden Salı günleri saat 20:00’da FOX’ta!
-Reklamlar-
Aşk Yeniden 47.Bölüm Fragmanı Fox tv Aşk Yeniden 47.Bölüm Fragmanı Fox tv Reviewed by Haber Ozel on 19:46:00 Rating: 5

Reklam