Beni Affet 944.Bölüm Özeti 29 Mart 2016

-Reklamlar-


Beni Affet 944.Bölüm  İzle, Beni Affet 29 Mart 2016 İzle, Beni Affet 29.03.2016 Full İzle, Beni Affet Son Bölüm İzle, Beni Affet Yeni Bölüm İzle,Beni Affet 944.Bölüm Canlı İzle,Beni Affet 944.Bölüm Full İzle,Beni Affet 944.Bölüm Tekparca İzle,Beni Affet 944 .Bölüm Tekrarini İzle,Beni Affet Star tv İzle,Beni Affet Seyret 
http://haberdegundem.blogspot.com/ Adresiden Alıntıdır
 Beni Affet 944.Bölüm Özeti:
Kemal’in sağlık durumu ciddiyetini koruyor!

İnci tarafından vurulan ve sağlık durumu ciddiyetini koruyan Kemal, acil ameliyata alınırken, başta Bahar olmak üzere Zühre ve Osman perişan bir haldedir. Demir ise Kemal’in ameliyatına girecek olan doktoru kötü emellerine alet etmek ister. Umut’un yalnız olmasına üzülen Sevgi ise sonunda ona uygun olduğunu düşündüğü bir gelin adayı bulmuştur.

Levent, Eylül’ün tedavisi için gereken terapilere başlamıştır. Kendini sürekli suçlayan Aziz ise Eylül’ün kazası ile bağlantısı olduğu anlaşılan Nalan’ı görmek ister. Geçmişte başını derde sokan sevgilisinin aniden ortaya çıkışı, Hasret’i nasıl etkiler? Kızı Güneş’i görmek için Kozanlar’a gelen Feride duyduğu korkunç haber ile sarsılır.
 
Günlük diziler arasında birinciliğini kaybetmeyen Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor. Hafta içi her gün saat 17.00'de Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde heyecan dolu gelişmeler izleyenleri bekliyor Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. 
 
 Star TV ekranlarının en sevilen dizisi olan Beni Affet dizisinin yeni bölümünde çok olaylar yaşanmaya devam ediyor.Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yer alan ve heyecanlı bölümleri ile kadınların merakla takip ettikleri dizi Beni Affet yeni bölümleri ile nefes kesmeye devam ediyor.
Beni Affet Dizisi Genel Konusu:
 Osman KOZAN, yıllar önce Kayseri’den gelmiş ve Ankara’nın sayılı zenginleri arasına girmiş bir iş adamıdır. Siteler’de bir atölye ile başlayan mobilya üretimini, şimdi bir mağazalar zincirine, şirketini de Ortadoğu’ya ihracat yapan büyük bir Holding’e dönüştürmüştür.
Katı bir adamdır Osman. Disipline her şeyden çok değer verir. Şirketi ve ailesini adeta ‘demir yumruk’la yönetir. Ancak işte çok iyi işleyen bu yöntem, ailede maalesef işlemez.Çocuklarının ayrı ayrı mutsuzluğuna sebep olur Osman. Tabii Karısı Zühre’nin de

-Reklamlar-
Beni Affet 944.Bölüm Özeti 29 Mart 2016 Beni Affet 944.Bölüm Özeti 29 Mart 2016 Reviewed by Admin on 01:00:00 Rating: 5

Reklam