Kısmetse Olur 26 Mart Kimler Koruma Altına Alındı

-Reklamlar-
Kısmetse Olur 26 Mart Kimler Dokunulmaz Oldu
Kanal D'nin sevilen programı Kısmetse Olur hafta içi hergün izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Hafta içi yayınları 12:45'de olan program Cumartesi akşamı halk oylaması Pazar akşamı da eleme gecesi ile ekrana geliyor. Geçen hafta Eser ve Cansel'in dokunulmaz olduğu evde Eser West çeki almış gelinler evinden Ceyda Kırıcı eve veda etmişti. Adnan ile büyük aşk yaşayan Ceyda'nın vedası evde ki herkesi göz yaşına boğdu. Ceyda'nın eski nişanlısı Umut Kaya'da eve geldikten sonra Ceyda her konuda yalancı çıktı ve Adnan tarafından bu ilişki tamamen bitti. Eleme gecesi de damat adayları en çok Ceyda'nın adını yazdı ve Ceyda 23. hafta da eve yeniden veda etti.

Bu hafta ise eve eski gelin adayı Melek Çelebi konuk olarak gelecek. Melek'in eve konuk olarak gelmesi Adnan için geldiği ihtimalini göz önüne getirdi. Elendikten sonra Melek'in Eser ile olan resimleri evde günde olmuş ve Eser, Cansel'i aldatıyor mu sorusunu sordurmuştu. Ancak Eser, Melek ile arkadaş olduğunu açıklamış ve yalanlamıştı. Melek Çelebi hakkında önceden ortaya atılan bir iddia da Melek ile Adnan'nın eski sevgili olduğuydu. Ceyda'dan sonra büyük üzüntü yaşayan Adnan'ın Melek ile yüzleşmesinde neler yaşanacak izleyip göreceğiz.

Kısmetse Olur 26 Mart Kimler Koruma  Altına Alındı
Gelinler Evinden - Ayça Ekin Beğen
Damatlar Evinden - Emre Ubeyli

Bu hafta halk tarafından dokunulmaz olan iki aday evin en eski adaylarından Emre ve Ayça oldu. Emre ve Ayça ilk başta birbirleri ile aşk yaşamış daha sonra Ayça'nın eski nişanlısı ile olan görüntülerinden sonra ayrılmışlardı. Daha sonra Ayça elenmiş ve eve tekrardan gelmişti. Eve tekrar gelen Ayça, Emre için geldim dese de Emre'den beklediğini görememiş ve geri çekilmiştir.

Emre yeni gelen gelin adayı Hazal Atabek ile bir aşka başlamış, Ayça'da yeni gelen damat adayı Batuhan Cimilli ile bir aşka başlamıştı. İki çift de halk tarafından çok destekleniyor ve bu hafta Ayça ve Emre halk tarafından koruma altına alındı. Emre ödül yemeğine Hazal ile, Ayça'da ödül yemeğine Batuhan ile çıktıkısmetse olur 26 mart kimler dokunulmaz oldu, kısmetse olur bu hafta kimler koruma altına alındı, kısmetse olur 26 mart kimler koruma altına alındı. çeki kim aldı, kısmetse olur 26 mart halk oylamasında kimler birinci oldu
-Reklamlar-
Kısmetse Olur 26 Mart Kimler Koruma Altına Alındı Kısmetse Olur 26 Mart Kimler Koruma Altına Alındı Reviewed by Haber Ozel on 13:51:00 Rating: 5

Reklam