27 Nisan 2016 Gelin Evi İzle Show tv

-Reklamlar-

 Gelin Evi 27 Nisan 2016 İzle,Gelin Evi 27.04.2016 İzle,Gelin Evi Son Bölüm İzle,Gelin Evi Yeni Bölüm İzle,Gelin Evi 27 Nisan 2016 Canlı İzle,Gelin Evi 27 Nisan 2016 Tekparca İzle,Gelin Evi 27 Nisan 2016 Tekrarini İzle,Gelin Evi Show tv Seyret  

Nasıl bir gelinsiniz? Bir kadın olarak yeterince bakımlı mısınız? Yeni Yüzyıl Gazetesi Saç ve makyajdan, kıyafetinize ne kadar iddialısınız? Peki ya ikramlarınız, konuk ağırlamanız? Ne kadar hamaratsınız?
 Şahane gelinlerin buluşma noktası Gelin Evi…Nasıl bir gelinsiniz? Bir kadın olarak yeterince bakımlı mısınız?
Saç ve makyajdan, kıyafetinize ne kadar iddialısınız? Peki ya ikramlarınız, konuk ağırlamanız? Ne kadar hamaratsınız? 
 
 Mutfaktaki hünerlerinizden ev dekorunuza, moda anlayışınızdan gelenek göreneklerimize kadar yeni gelin olarak her konuda yarışacaksınız.
Ve bir ilk…Bu yarışmada çeyiziniz de, düğün fotoğraflarınız ve videolarınızda görücüye çıkacak…
 
 Gelin Evi Canlı İzle Show tv
 
5 gelinden yalnızca bir tanesinin kazanacağı programda sinirler iyice geriliyor. Show TV ekranlarının sevilen yarışması Gelin Evi izle kaldığı yerden devam ediyor. Tüm heyecanıyla kazananı belirleyen yarışma programı yeni bölümüyle ekranlarda.

5 adet yeni gelinin katılımıyla başlayan Yeni Gelin programında evlerini diğer gelinlere açan gelin mutfak becerileri,ev dekorasyonu, gelinliği, düğünü her şeyiyle görücü önünde olacak

-Reklamlar-
27 Nisan 2016 Gelin Evi İzle Show tv 27 Nisan 2016 Gelin Evi İzle Show tv Reviewed by Haber Ozel on 23:55:00 Rating: 5

Reklam