46 Yok Olan 3. Bölüm 10 Nisan 2016

-Reklamlar-

46 yok olan ile ilgili görsel sonucu

46 Yok Olan 3. Bölüm 10 Nisan 2016 Pazar

Star Tv nin en yeni sevilen dizisi 46 Yok Olan bugünkü bölümü de nefes kesen türden... 46 Yok Olan 3. bölüm ile bu akşam Star Tv de saat 23.00'de sizlerle.

Heyecan kaldığı yerden devam edecek!
Yapımcılığını Nunova Film’in yaptığı, Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,Yasemin Kay Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal ve Berkan Şal'ın yer aldığı, senaryosunu Ercan Mehmet Erdem'in yazdığı "46 Yok Olan’da heyecan 3. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. 

MURAT’IN ÜRKÜTEN DEĞİŞİMİ
Ayhan’ın ölümünde kendi parmağı olup olmadığı konusunda şüphelenen Murat, o gece yaptığı hiçbir şeyi hatırlamaz. Salim, Murat için endişelenir ve ne olup bittiğini anlamak için takip etmeye başlar. Öte yandan Ferit de olan biteni izler. Salim, her şeyi kontrol altında tuttuğunu zannederken Murat’ın beklenmedik hamlesiyle çaresiz kalır.

Murat, babasının cinayeti üzerine araştırmalarını yoğunlaştırır. Ayhan’dan hastane ile ilgili duydukları sonrasında radarına bir doktor girer. Doktoru bulmak için harekete geçen Murat nasıl bir isimle karşılaşacak?

Babasını toprağa veren Ceyla bu gerçekle yüzleşmekte zorlanmaktadır. Bu süreçte annesinin tavrı da her şeye tuz biber eker. Babasının ölümü hakkında daha çok şey öğrenmek isteyen Ceyla, Selin’i arar. Bu konuşmada öğrendiği bir detay Ceyla’yı oldukça şaşırtır.
-Reklamlar-
46 Yok Olan 3. Bölüm 10 Nisan 2016 46 Yok Olan 3. Bölüm 10 Nisan 2016 Reviewed by Admin on 01:01:00 Rating: 5

Reklam