Aşk Yeniden 49.Bölüm Fragmanı Fox tv

-Reklamlar-


Aşk Yeniden 49.Bölüm Fragmanı İzle, Aşk Yeniden Son Bölüm Fragmanı İzle, Aşk Yeniden Yeni Bölüm Fragmanı İzle,Aşk Yeniden 49.Bölüm Özeti, Aşk Yeniden 49.Bölüm Tanıtımı,Aşk Yeniden  Fragmanı , Aşk Yeniden Bu Haftaki Fragmanı İzle, Aşk Yeniden Gelecek Hafta Neler Olacak


 Aşk Yeniden 49.Bölüm Özeti:

Fatin'in gerçekleri öğrenmesiyle herkese olan güveni kaybolur. Zeynep'le birlikte Selim'i de alıp kimseye haber vermeden ortadan kaybolurlar. Taşkınlar ve Şekercizadeler onları ararken onlarsa kimsenin bilmediği bir kasabanın kuş uçmaz kervan geçmez bir oteline yerleşirler. Amaçları her şeyden biraz uzaklaşıp dinlenmek, kendilerini dinlemekken yerleştikleri otelin bütün yükünü sırtlanmak zorunda kalırlar. Onlar kısmen huzuru yakalamışken İstanbul'da kalanlar içinse durum hiç iç açıcı değildir.
Sevdiklerini, tüm ailesini, hayatını geride bırakarak, aşık olduğu Ertan’ın peşinden Amerika’ya kaçan Zeynep, elinde hayal kırıklıkları ve bebeğiyle Türkiye’ye geri döner. Diğer tarafta Amerika’ya eğitim için giden Fatih’in de hayal kırıklıkları ile ülkesine, ailesinin yanına dönme vakti gelmiştir. Bu iki insanı ve iki farklı hayatı eve dönüş yolunda buluşturan hikaye “Aşk Yeniden Salı günleri saat 20:00’da FOX’ta!

-Reklamlar-
Aşk Yeniden 49.Bölüm Fragmanı Fox tv Aşk Yeniden 49.Bölüm Fragmanı Fox tv Reviewed by Haber Ozel on 22:05:00 Rating: 5

Reklam