Aşk Yeniden 52.Bölüm Fragmanı Fox tv

-Reklamlar-


Aşk Yeniden 52.Bölüm Fragmanı İzle, Aşk Yeniden Son Bölüm Fragmanı İzle, Aşk Yeniden Yeni Bölüm Fragmanı İzle,Aşk Yeniden 52.Bölüm Özeti, Aşk Yeniden 52.Bölüm Tanıtımı,Aşk Yeniden  Fragmanı , Aşk Yeniden Bu Haftaki Fragmanı İzle, Aşk Yeniden Gelecek Hafta Neler Olacak


 Aşk Yeniden 51.Bölüm Özeti: 
Şevket’in teslim oluşunun üzerinden iki ay geçmiştir. Meryem bu süreç boyunca boş durmamış, Şevket’i hapisten çıkarabilmek için bütün yolları denemiş ve halen denemeye devam etmektedir. Hayat; herkes için sanki normal seyrine dönmeye başlamış gibidir. Zeynep’in hamileliği de sorunsuz ilerlemektedir. Selin ve Orhan ise Zeynep’in hamileliğinden etkilenmiş ve çocuk sahibi olmaya karar vermişlerdir. Bunu kutlamak için Zeynep’i de alarak dışarı çıkarlar. Ancak kimsenin hesap etmediği bir durum yaşanacak ve ortalık karışacaktır.


Sevdiklerini, tüm ailesini, hayatını geride bırakarak, aşık olduğu Ertan’ın peşinden Amerika’ya kaçan Zeynep, elinde hayal kırıklıkları ve bebeğiyle Türkiye’ye geri döner. Diğer tarafta Amerika’ya eğitim için giden Fatih’in de hayal kırıklıkları ile ülkesine, ailesinin yanına dönme vakti gelmiştir. Bu iki insanı ve iki farklı hayatı eve dönüş yolunda buluşturan hikaye “Aşk Yeniden Salı günleri saat 20:00’da FOX’ta!

-Reklamlar-
Aşk Yeniden 52.Bölüm Fragmanı Fox tv Aşk Yeniden 52.Bölüm Fragmanı Fox tv Reviewed by Haber Ozel on 01:32:00 Rating: 5

Reklam