Müge Anlı ile Tatlı Sert Jacco De Keizer Babasını Buldu

-Reklamlar-
Canlı yayında uluslararası buluşma!
Müge Anlı ile Tatlı Sert  Jacco De Keizer Babasını Buldu

 Atv nin vazgeçilmez programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert yine başarısına bir imza daha attı.

Jacco De Keizer, Hollanda’dan babasını bulmak için dün Müge Anlı’ya geldi, bugün ise canlı yayında hem babasının akrabalarına kavuştu, hem de İngiltere’deki kardeşlerine.


Hollanda'da yaşayan Jacco De Keizer(44), dün canlı yayına gelerek 44 yıldır görmediği babası Ahmet Han'ın bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti.
Jacco De Keizer, hem babasının akrabalarına hem de İngiltere'deki kardeşlerine canlı yayında kavuştu…
Dün yayın esnasında yaşanan sevinçli gelişmeler sonucunda Müge Anlı, Jacco'nun babası Ahmet Han'ın akrabalarını ve İngiltere'de yaşayan kardeşlerini stüdyoya davet etti. 44 yıldır birbirini görmeyen kardeşler ve akrabalar canlı yayında kavuştu; hüzün ve sevinç gözyaşları bir arada yaşandı. Yıllarca babasız ve eksik büyüyen kardeşler beraber yaralarını saracaklarını ve bir daha birbirlerini bırakmayacaklarına dair söz verdiler.
Jacco De Keizer'in film senaryolarını aratmayan hikâyesi…
Jacco De Keizer, yaşadığı ailesinin aslında öz ailesi olmadığını ve evlatlık olarak bir yuvadan alındığını öğrendiğinde yaşadığı travma çok büyüktü. Gerçek ailesini aramaya başlayan ve asıl hayat hikâyesini öğrenen Jacco, 2003 yılında önce annesini buldu. Annesinden babasıyla ilgili bilgiler aldı. Annesi, babasının Yozgat'lı olduğunu babasıyla öğrencilik yıllarında tanışıp bir ilişki yaşadıklarını ve Jacco'ya o zamanlarda hamile kaldığını öğrendi. Jacco, annesine onu neden evlatlık verdiğini sorunca, "Ailem koyu Katolik'di. Dini değerleri ağırlıklı olan bir aileydik ve yaşadığımız çevrede herkes ailem gibiydi. Evlilik dışı hamile kaldığımı öğrenince sana bakmama izin vermediler, yaşım da küçük olduğu için olayı ört bas etmek istediler. Ben de seni ailemin zoruyla evlatlık vermek zorunda kaldım" diyerek yaşadıklarını anlattı.
-Reklamlar-
Müge Anlı ile Tatlı Sert Jacco De Keizer Babasını Buldu Müge Anlı ile Tatlı Sert  Jacco De Keizer Babasını Buldu Reviewed by Admin on 01:12:00 Rating: 5

Reklam