Oyunbozan 3. Bölüm 30 Nisan 2016 Show Tv

-Reklamlar-
30 nisan 2016 Oyunbozan dizisi bugünkü bölümü 3 bölüm ile Show Tv ekranlarında sizlerle. Merakla beklenen 30.04.2016 Oyunbozan son bölümü izle de neler olacak neler... Oyunbozan yeni bölüm de bir çok gelişmeler yaşanıyor. 30 nisan Oyunbozan 3. bölüm bu akşam Show Tv de.

“Oyunbozan”ın 3. Bölümünde; Mine Ece'yi mümkün olduğu kadar sıkıştırır. Ece ifadesiz kalır. Mine son darbesini vurmak için an kollar.
Emre organ nakli olayında organı kimin sabote ettiğini sorgulayan Coşkun'la ilginç konuşmalar yaşar. Coşkun soğukkanlılıkla hareket etmektedir. Cevher Arman'ın şimdiki durağı Feyyaz Yamener olacaktır.
Cevher, Feyyaz üstünden Mahir'e tehditkar konuşsa da, Feyyaz aba altından sopa gösterip sert konuşacaktır. Rüzgar, Feyyaz'ın verdiği görevi yerine getirmek için esrarengiz bir mekana gider. Onu karşılayan kişi elindeki zarfa odaklanır. 
Rüzgar müthiş gergin bir haldedir. Ece Emre ile muazzam bir manzara karşısında konuşmaktadır. Emre Ece'ye bakar; Ece de Emre'nin gözlerinde kaybolmuştur. 
Hiçbir şeyin artık eskisi gibi olmayacağını düşünürken; duydukları sesle irkilirler. Kaan'ın duvara çizdiği resimden sonra, Sıtkı Usta Kaan'a bir telefon numarası uzatır. 

-Reklamlar-
Oyunbozan 3. Bölüm 30 Nisan 2016 Show Tv Oyunbozan 3. Bölüm 30 Nisan 2016 Show Tv Reviewed by Admin on 16:07:00 Rating: 5

Reklam