Sağlıklı Mutlu Huzurlu 8 Nisan 2016

-Reklamlar-

Sağlıklı Mutlu Huzurlu programı 8 Nisan 2016 cuma günü Haftanın son gününde yepyeni bölümü ile canlı yayınıyla sizlerle Atv ekranlarında olmaya devam ediyor.


 Sağlıklı Mutlu Huzurlu 08 Nisan 2016 İzle,Sağlıklı Mutlu Huzurlu  08.04.2016 İzle,Sağlıklı Mutlu Huzurlu Son bölüm İzle,Sağlıklı Mutlu Huzurlu Yeni bölüm İzle,Sağlıklı Mutlu Huzurlu 08 Nisan 2016 Canlı İzle,Sağlıklı Mutlu Huzurlu 08 Nisan 2016 Tekparca Full İzle,Sağlıklı Mutlu Huzurlu 08 Nisan 2016 Tekrarini İzle,Sağlıklı Mutlu Huzurlu atv Seyret

Atv ekranlarında yeni bir program başlıyor: "Sağlıklı Mutlu Huzurlu" Sunuculuğunu Nilüfer Bereket'in yaptığı, hafta içi her gün canlı olarak yayınlanacak olan program, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın formüllerini ekrana getirecek. Alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri izleyicilere aktarılacak.


 Alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri izleyicilere aktarılıyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile ruh sağlığımızın iyi olması için neler yapmak gerektiği, dini ve manevi konularda merak edilen konular konuşuluyor.
 Sağlıklı Mutlu Huzurlu Canlı İzle Atv

Sunuculuğunu Nilüfer Bereket’in yaptığı, hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan program, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın formüllerini ekrana getiriyor. Alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri izleyicilere aktarılıyor

-Reklamlar-
Sağlıklı Mutlu Huzurlu 8 Nisan 2016 Sağlıklı Mutlu Huzurlu 8 Nisan 2016 Reviewed by Haber Ozel on 17:25:00 Rating: 5

Reklam