Tolga Çevik Müdür Ne Yaptın 10 nisan 2016 Pazar Müdür Ne aptın ?

-Reklamlar-


10 Nisan 2016 Tolga Çevik Müdür Ne Yaptın Star tv

Tolga Çevik Müdür Ne Yaptın 10 Nisan 2016 İzle, Müdür Ne Yaptın 10.04.2016 İzle, Müdür Ne Yaptın Son Bölüm İzle, Müdür Ne Yaptın Yeni Bölüm İzle, Müdür Ne Yaptın 10 Nisan 2016 Canlı İzle, Müdür Ne Yaptın 10 Nisan 2016 Tekrarini İzle, Müdür Ne Yaptın 10 Nisan 2016 Tekparca İzle, Müdür Ne Yaptın Star tv Seyret


OLGA ÇEVİK SİHİRBAZ OLURSA!
Birinci bölümde izleyenlerin karşısına illüzyonist olarak çıkan ‘Arkadaşım’ komedi tufanı estirecek! Piyano başında izlemeye alışkın olduğumuz Minik (Özer Atik), peruğu, elbisesi ve makyajıyla  ‘Arkadaşım’ın asistanı olunca yer yerinden oynayacak!

GERÇEK TESTERE YÜREKLERİ AĞIZLARA GETİRDİ!
Sihirbazların, ünlü ikiye bölme numarasını “Arkadaşım”ın, asistanı ‘Minik’in üzerinde denemesi ve gerçek testere kullanması ekran başındakilerin yürekleri ağızlarına getirecek!

SEYYAR SATICIDAN DEDEKTİF OLUR MU?
İkinci bölümde ise hiçbir katakulliden geri kalmayan seyyar satıcı karakteri ile ‘Arkadaşım’ kahkaha tufanı estirmeye devam edecek! 
Peltek konuşan ve her şeyden korkan seyyar satıcı önlüğü ile dedektiflik yapan ‘Arkadaşım’ın  kah merdiven tepesine çıktı kah önlüğü ile kendini gizlediği sahneler olay yaratacak!
Yayın Günü: 10 Nisan Pazar
Yayın Saati: 20.00  

Tolga Çevik 'Müdür Ne'aptın' ile 20 Mart Pazar 20.00'da ekranlara dönmeye hazırlanıyor.'Arkadaşım' yeni maceralarla geliyor
'Komedi Dükkanı' ve 'Arkаdaşım Hoşgeldin' ilе büyük bir başarı yakalayan Tolga Çevik bir sezon аradan sonra tеkrar sahneye çıkıyor. 
Herşey doğaçlama...
Müdür Ne Yaptın tanıtım 'Arkadaşım', 'Yönetmеn'in hayalgücüyle yine herhangi bir ülkede, herhangi bir şehirde, hatta uzaydа akla hayale gelmeyecek maceralara atlıyor! 
Kahkaha dolu anların yaşanacağı programdа hikaye, yine bilеtli izleyicisiyle birlikte ve tamamеn doğaçlama gelişеcek. 

-Reklamlar-
Tolga Çevik Müdür Ne Yaptın 10 nisan 2016 Pazar Müdür Ne aptın ? Tolga Çevik Müdür Ne Yaptın  10 nisan 2016 Pazar Müdür Ne aptın ? Reviewed by Haber Ozel on 00:50:00 Rating: 5

Reklam