Yeter 16.Bölüm Fragmanı Atv

-Reklamlar-

Yeter 16.Bölüm Fragmanı İzle,Yeter Son Bölüm Fragmanı İzle,Yeter Yeni Bölüm Fragmanı İzle,Yeter 16.Bölüm Özeti,Yeter 16.Bölüm Tanıtımı,Yeter Gelecek Haftaki Fragmanı İzle,Yeter Dizisi Bu Hafta Neler Olacak,Yeter Dizisi Fragmanı İzle

Yeter 15.Bölüm Özeti:
Ebru’nun Aylin’i kaçırmasının nedeni; Yekta’yı kendisini ameliyat etmeye mecbur bırakmaktır. Ameliyattan sağ kurtulursa Aylin’in yerini söyleyecektir. Ebru’nun hiç şansı olmadığını bilen Yekta; büyük bir açmazla karşı karşıyadır. Ameliyatı yapsa da, yapmasa da Ebru ölecektir. Zaman her dakika Ebru’nun aleyhine işlerken; iki kadının kaderi birbirine bağlanmıştır.
Yılmaz, Zafer ve Gökhan; Aylin’i kurtarmak için seferber olur. Soğukkanlılığını hiçbir zaman kaybetmeyen Yekta; söz konusu Aylin olduğunda çaresizdir. Geçmişten gelen bir ipucu onu harekete geçirir.
 
Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği, senaryоsunu Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savаş'ın kaleme аldığı Yeter'de, Pelin Karahan, Yurdaer Okur başrolleri paylаşıyor. Dizide, Korel Cezayirli, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Fatih Koyunoğlu, Selen Domаç, Tolga Evren vе Osman Albаyrak da rol alıyor.
 
Dizide çaresiz bir annenin çocuğu için söylеdiği yalanın, etrafındaki hayatları nasıl söndürdüğü anlatılıyor.  Hayatlar аlt-üst olurken; karı-koca arasında yaşanan psikolojik savaştа, kadın ya esarete teslim olacak ya da cesarеt göstererek çocuklarına ve kendine yeni bir hayat kurаcaktır...

 Yeter Genel Özeti:
Aylin, beyin cerrahı Yekta Harmanlı'yla evlenir. Yekta, hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını isteyen, takıntılı bir adamdır. Aylin'in hayatı kocasının gerçek yüzüyle tanışmasıyla kabusa döner. İlk çocukları olan Kaan, gün geçtikçe babası gibi şiddet eğilimleri göstermeye başlar.

Aylin, ikinci çocuğuna hamile kaldığını öğrendiğinde, kocasından kurtulmak için arkadaşlarının yardımıyla bir plan yapar. İkinci çocuğunu kocasına doğumda ölmüş gibi gösterir. Bebeği de bir süreliğine çocukları olmayan abisi ve yengesine verir. Yengesi para karşılığında sırrını saklamayı ve çocuğuna bakmayı kabul eder.

Aradan beş yıl geçer. Aylin kocasından kaçmak için yeterli parayı biriktirir; ancak planı Yekta'nın parayı bulmasıyla suya düşer. Öte yandan çocuğuna bakan yengesi, Aylin'den beklediği maddi desteği alamayınca öfkelenir. Durumu aşığıyla paylaşır. Aşığı da para sızdırmak için, Yekta'ya öldü sandığı çocuğunun yaşadığını söyler. Aylin'in hayatı Yekta'nın gerçeği öğrenmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu girdapta ona yardım eden tek kişi gençlik aşkı Uras olacaktır…
-Reklamlar-
Yeter 16.Bölüm Fragmanı Atv Yeter 16.Bölüm Fragmanı Atv Reviewed by Haber Ozel on 21:18:00 Rating: 5

Reklam