Evleneceksen gel 27 mayıs 2016

-Reklamlar-
                                         

Evleneceksen gel 27.05.2016 tarihli yayını star tv ekranlarında cuma günü yayını  full komedi : ) birbirinden farklı konukları ile Evleneceksen gel son bölüm izle yada Evleneceksen gel bugünkü bölümü canlı yayını izle. Evleneceksen gel yeni gelin adayı kimdir kaç yaşında nereli evli mi ?

Star tv canlı yayını Evleneceksen gel bugünkü bölüm izle yada Seda sayan Ve Uğur Arslan ile izdivaç programı Evleneceksen gel son bölümde neler oldu ? evleneceksen gel dünkü bölümde ne oldu bugünkü bölüm izle

Uğur Aslan ve Seda Sayan tarafından Star Tv’de sunulan Evleneceksen Gel programı, başvuruda bulunan adayları evlendirme konseptinde hareket eden bir programdır.
Ekranların en sıcak programı tanıtımıyla izleyicinin beğenisine sunulan Evleneceksen Gel, diğer tüm evlilik programlarından farklı olarak genellikle geniş katılımcıların birbirlerine talip olması konseptini taşıyor.
İki ayrı eve yerleştirilen kadın ve erkek yarışmacılar için ev sohbetlerinin görüntülendiği programda ayrıca, katılımcılar birbirleri hakkında yorumlarda yapıyorlar. Kavganın eksik olmadığı programda nişanlanan, nişan atan katılımcılar kadar evlenenler de bulunuyor. Değişik ve eğlenceli bir konsepte sahip programda 5 ayda 11 çift evlendirilmiş. Hafta içi her gün ekranlara 

-Reklamlar-
Evleneceksen gel 27 mayıs 2016 Evleneceksen gel 27 mayıs 2016 Reviewed by Haber Ozel on 20:01:00 Rating: 5

Reklam