Gardırop Savaşları 20 mayıs

-Reklamlar-

Gardırop Savaşları Bugünkü bölümü izle,Gardırop Savaşları son bölümü izle, Gardırop Savaşları bugün ne oldu ? Gardırop Savaşları 20 mayıs 2016 yayın tekrarını izle,Gardırop Savaşları programı 1.kim olu  kim kazandı ? Gardırop Savaşları 20 Mayıs 2016 :
 
Görkemli bir malikâne… Rüya gibi bir yaşam… Her gün kıyasıya bir yarışma… Başa baş bir moda çekişmesi…

Bu eğlenceli bir o kadar da şık programda gardıroplar yarışıyor, stil ikonu olanlar kazanıyor.
FOX’un gündüz kuşağında, hafta içi her gün saat 12.45’te yayınlanacak olan programda tarzına ve gardırobuna güvenen 8 yarışmacı tüm kıyafetleriyle muhteşem villalara yerleşiyor. Kendisine verilen ve her gün değişen konseptlerde en şık giyinmeyi başaran gün birincisi 1.000 TL’lik alışveriş hakkı kazanırken diğer adaylar da kendi kıyafetleriyle en uygun kombini yaratmaya çalışıyor.

Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu programda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav jüri koltuğunda otururken Yalçın Zaman da stil danışmanı olarak boy gösteriyor.
Haftanın finalinde bir yarışmacı büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor.
-Reklamlar-
Gardırop Savaşları 20 mayıs Gardırop Savaşları 20 mayıs Reviewed by Haber Ozel on 07:35:00 Rating: 5

Reklam