iyi fikir 18 mayıs 2016

-Reklamlar-

 iyi fikir 18 mayıs 2016 Tarihli trt1 ekranlarının canlı yayını izle iyi fikir 18 mayıs 2016 bugünkü bölümü ece erken ile  takip et iyi fikir bugünkü bölümü izle ece erken 18 mayıs izle yayın tekrarını buradan izleyebilirsiniz. Trt1  İyi Fikir 18 Mayıs 2016 :
 
 Sunuculuğunu Ece Erken’nın üstlendiği İyi Fikir izleyenlerinin sorularına hem telefon hem de sosyal medya aracılığıyla soruların cevaplarını izleyenlerine anlatıyor.İyi Fikir programında konusunda uzman konukları ile izleyenlerine kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için önerilerde bulunmaya devam ediyor
 
Ece Erken’ın  sunumu ile İyi Fikir;  el becerilerini göstermek, yeteneklerini milyonlarla paylaşmak isteyen herkese kapılarını açıyor. Kimi zaman izleyiciler, hamur açmayı öğrenmek için İyi Fikir aşçılarından dersler alıyor kimi zaman da yaptıkları ürünleri sergileyip diğer izleyicilere örnek oluyor.
 
Hayatın bütün renklerini TRT1 ekranlarından evlerinize taşıyan İyi Fikir dopdolu İçeriği ile İzleyicilerin vazgeçilmezi oldu.Sizler eğer iyi fikir izleyenlerinden birisi iseniz lütfen kalem kağıt alın her an yeni bir tarif ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yapımcılığını Ayla Aksu Kutlar’ın yaptığı İyi Fikir, hafta içi her gün saat: 11:30’da canlı olarak TRT 1’de
-Reklamlar-
iyi fikir 18 mayıs 2016 iyi fikir 18 mayıs 2016 Reviewed by Haber Ozel on 07:59:00 Rating: 5

Reklam