Müge Anlı ile Tatlı sert 27 mayıs 2016

-Reklamlar-

Atv Canlı yayını Müge Anlı ile Tatlı sert programı bugünkü bölümü yine derin acılı bir aile ye sahip katili yakalandı mı ? Cinayeti katili kim miş ? Müge Anlı ile Tatlı sert  son bölüm izle 27.05.2016
Yüksek lisansını Kadir Has üniversitesinde hukuk bölümünde yapan Müge Anlı, Marmara Ün. İletişim fakültesi mezunudur. Televizyon kariyerine magazin programı sunarak başlayan Müge Anlı, Şenay Düdek’le birlikte yaptıkları Dobra Dobra programıyla tanındı.


Kanal D de yaptığı program sırasında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi. Bir sene Şenay Düdek’le çalışan Müge Anlı sonraki sezon programa Pakize Suda’yla devam etti. Magazin programlarındaki sunuculuk deneyimini ATV’de yayınlanan Müge Anlı’yla Tatlı Sert programıyla sonlandıran sunucu, kayıpların aranarak bulunduğu bu yeni programını yapmaya başladı.
Kaybettiği yakınlarını bulmak isteyen kişileri programına konuk eden Müge Anlı, katili belli olmayan cinayetleri de programında çözmeye başladı. Müge Anlı bulamazsa kimse bulamaz, dedirtecek kadar programında başarılı bir grafik sergileyen Müge Anlı daha uzun yıllar bu programı yapacak gibi gözüküyor.
-Reklamlar-
Müge Anlı ile Tatlı sert 27 mayıs 2016 Müge Anlı ile Tatlı sert 27 mayıs 2016 Reviewed by Haber Ozel on 20:39:00 Rating: 5

Reklam