Sağlıklı Mutlu Huzurlu 17 mayıs 2016

-Reklamlar-

Atv canlı izle Sağlıklı Mutlu Huzurlu  Bugünkü bölümü izle 17 mayıs 2016 Sağlıklı Mutlu Huzurlu  programında neler anlatılacak ? Hangi kür ve tarifler verilecek ? Sağlıklı Mutlu Huzurlu  son bölümü izle yada Sağlıklı Mutlu Huzurlu  dünkü bölümü izle.
Sağlıklı Mutlu Huzurlu 17 Mayıs 2016 Özeti:

Atv ekranlarında yeni bir program başlıyor: "Sağlıklı Mutlu Huzurlu" Sunuculuğunu Nilüfer Bereket'in yaptığı, hafta içi her gün canlı olarak yayınlanacak olan program, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın formüllerini ekrana getirecek. Alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri izleyicilere aktarılacak.

 Alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri izleyicilere aktarılıyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile ruh sağlığımızın iyi olması için neler yapmak gerektiği, dini ve manevi konularda merak edilen konular konuşuluyor.

Sunuculuğunu Nilüfer Bereket’in yaptığı, hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan program, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın formüllerini ekrana getiriyor. Alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri izleyicilere aktarılıyor
-Reklamlar-
Sağlıklı Mutlu Huzurlu 17 mayıs 2016 Sağlıklı Mutlu Huzurlu 17 mayıs 2016 Reviewed by Haber Ozel on 07:05:00 Rating: 5

Reklam