Sağlıklı Mutlu Huzurlu 27 Mayıs 2016

-Reklamlar-

Sağlıklı mutlu huzurlu bugünkü bölüm atv canlı yayını izle Sağlıklı mutlu huzurlu  27.05.2016 tarihli yayını tekrarı özetini izle, verilen tarifler yaz diyetleri Sağlıklı mutlu huzurlu  programından geliyor.
Sağlıklı mutlu huzurlu  son bölüm izle

Atv ekranlarında yeni bir program başlıyor: "Sağlıklı Mutlu Huzurlu" Sunuculuğunu Nilüfer Bereket'in yaptığı, hafta içi her gün canlı olarak yayınlanacak olan program, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın formüllerini ekrana getirecek. Alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri izleyicilere aktarılacak.
 
 Alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri izleyicilere aktarılıyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile ruh sağlığımızın iyi olması için neler yapmak gerektiği, dini ve manevi konularda merak edilen konular konuşuluyor.

Sunuculuğunu Nilüfer Bereket’in yaptığı, hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan program, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın formüllerini ekrana getiriyor. Alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri izleyicilere aktarılıyor
-Reklamlar-
Sağlıklı Mutlu Huzurlu 27 Mayıs 2016 Sağlıklı Mutlu Huzurlu 27 Mayıs 2016 Reviewed by Haber Ozel on 21:43:00 Rating: 5

Reklam