Nurselin ile Ramazan Sofrası 27 Haziran Bitlis Tarifleri

-Reklamlar-

Nursel ile Ramazan Sofrası Bugünkü bölüm Show tv canlı yayını izle Nurselin Mutfağı ramazan sofrası 27.06.2016 Bitlis tarifleri  İftarlarınızda sahurlarınızda muhteşem lezzetler tatlılar bi farklı nerde o eski ramazanlar dediğiniz söz var ya işte burda bir parçası var.
Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel ile Ramazan Sofrası” Show TV ekranlarında Ramazan ayı boyunca hafta içi saat 12:00; hafta sonu saat 13:00’te izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden Ramazan’a özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor.

Nursel ile Ramazan Sofrası”nın yeni bölümünde Bitlis yöresine ait yemekler yapılıyor. Nursel Ergin’in konuğu Yıldız Çam, Bitlis yöresine özgü"Kadayıflı Gül Baklava", "Turşu Aşı", "Peynirli Minik Pideler" ve "Patlıcanlı İncik Sarma"yapacak.

Nursel Ergin’in, Ramazan ayı boyunca her gün yayınlanacak programında, artık ev hanımlarının kendi evlerine konuk oluyor. Ev hanımlarının kendi yörelerine ait leziz yemekler ve Ramazan’a özel tariflerin ekrana taşınacağı programda; konuk olunan ailenin tüm fertleriyle bereketli bir Ramazan Sofrası hazırlanıyor.

-Reklamlar-
Nurselin ile Ramazan Sofrası 27 Haziran Bitlis Tarifleri Nurselin ile Ramazan Sofrası  27 Haziran Bitlis Tarifleri Reviewed by Haber Ozel on 10:25:00 Rating: 5

Reklam