Piramit 24 Haziran 2016

-Reklamlar-

 Piramit 24 Haziran 2016 :
Show tv 24.06.2016
Yusuf Çim’in sunduğu Piramit’te yine kıyasıya yarışacak iki takım olacak. Her takımın bir koç ve bir yarışmacıdan oluştuğu Piramit’e, neşe katacak ve ekranları şenlendirecek yarışmacı koçları ise Evrim Akın ve Sertan Erkaçan.

Ekip üyelerinden birinin önüne gelen sözcüğü veya sözü ekip arkadaşına anlatması esasına dayanan Piramit’te 2 Klasik Piramit oyunu etabı ile 2 Ödül Üçgeni oynanır. Klasik Piramit oyununda ilk ekip karşısına çıkan 6 başlıktan bir tanesini seçerek oyuna başlar. Oyunda, seçtiği başlık altındaki 7 sözcüğü gören ekip üyesi bunları 30 saniye içinde takım arkadaşına anlatmak zorundadır. Anlatıcı, sözcüğü işaretlerle mimiklerle hareketlerle şarkılarla hatta pantomim yaparak anlatabilir. İlk turun en ilginç oyunu ise her takımın bir kez oynayacağı Göz Gözü Görmeden’dir. Bu etapta yarışmacılar gözleri kapalı olarak elleyecekleri nesneyi tanımaya çalışıp takım arkadaşlarına anlatacaklar.

 Piramit Yarışması Canlı İzle


İkinci Piramit Turu’nda ise yarışmacılar; klasik sözcük bilme oyununun yanı sıra Sesli Muhabbet ve Uçan Kelimeler adlı eğlenceli ve renkli etaplarda da yarışacaklar.

Her iki etap sonunda da toplam puanı yüksek olan ekip Ödül Üçgeni’nde oynama şansını kazanacak. Ödül Üçgeni’nde amaç ekrana gelen Para Ağacı’nda yükselmektir. Para Ağacı’nda yükseldikçe hem para miktarı hem de bulunması gereken sözcük sayısı artmaktadır. Ekip turları atladıkça bu para ağacının tepesine tırmanmaya devam eder. Her basamak için 60 saniye süre vardır.
-Reklamlar-
Piramit 24 Haziran 2016 Piramit 24 Haziran 2016 Reviewed by Haber Ozel on 03:54:00 Rating: 5

Reklam