Gardırop Savaşları 27.07.2016

-Reklamlar-
http://tvhaberi50.blogspot.com/

Gardırop Savaşları 27 Temmuz 2016: Tekrarını izle
Görkemli bir malikâne… Rüya gibi bir yaşam… Her gün kıyasıya bir yarışma… Başa baş bir moda çekişmesi… Bu eğlenceli bir o kadar da şık programda gardıroplar yarışıyor, stil ikonu olanlar kazanıyor.

FOX’un gündüz kuşağında, hafta içi her gün saat 12.45’te yayınlanacak olan programda tarzına ve gardırobuna güvenen 8 yarışmacı tüm kıyafetleriyle muhteşem villalara yerleşiyor. Kendisine verilen ve her gün değişen konseptlerde en şık giyinmeyi başaran gün birincisi 1.000 TL’lik alışveriş hakkı kazanırken diğer adaylar da kendi kıyafetleriyle en uygun kombini yaratmaya çalışıyor.


GARDİROP SAVAŞLARI CANLI İZLEMEK İCİN TIKLAYINIZ...

Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu programda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav jüri koltuğunda otururken Yalçın Zaman da stil danışmanı olarak boy gösteriyor. Haftanın finalinde bir yarışmacı büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor
-Reklamlar-
Gardırop Savaşları 27.07.2016 Gardırop Savaşları 27.07.2016 Reviewed by Haber Ozel on 18:24:00 Rating: 5

Reklam