Magazin D 30 Ağustos 2016

-Reklamlar- Magazin D 30 Agustos 2016.

Kanal D’de sunuculuğunu Asena Atalay’ın yapacağı “Magazin D” adlı yepyeni bir program başlıyor. Kanal D’nin magazin dünyasındaki en son gelişmeleri izleyebileceğiniz programı Magazin D, ekranlarınıza bu hafta da renk katacak.

Magazin dünyasındaki en son gelişmelerin yer aldığı, yıllardır zirvedeki yerini koruyan magazin programı gelen ''Magazin D'' bundan böyle hafta içi Gazeteci - Yazar Sibel Arna’nın sunumu ile ekrana geliyor.

Bodrum, Çeşme ve İstanbul’ dan canlı yayınlarla ekrana gelecek olan Magazin D yine magazin gündemini belirleyecek. Yaz boyunca her gün yayınlanacak olan Magazin D'ye Sibel Arna'nın moda yorumlarıyla daha da renklenecek.

Kanal D ekranlarının sevilen magazin programı yine çok şahane haberlerle karşınıza çıkıyor. Asena Atalayın sunumuyla Magazin D hafta sonunuza renk katmaya geliyoÜnlülerin en özel sırları, hiçbir yerde izleyemeyeceğiniz röportajlar, magazin dünyasındaki en son gelişmelere yer veriliyor.

Magazin D hafta içi Sibel Arna, hafta sonları ise Asena Atalay'ın sunumuyla Kanal D ekranlarında olmaya devam edecek. Magazin D her gün 09.45'te Kanal D'de!
-Reklamlar-
Magazin D 30 Ağustos 2016 Magazin D 30 Ağustos 2016  Reviewed by Haber Ozel on 18:55:00 Rating: 5

Reklam