Chp li Seyhan Belediye Meclisi Üyesi Ali Aydogan

-Reklamlar-

Chp zihniyeti bir karektersizlik daha meydana geldi Seyhan belediyesi meclis üyesi Ali AYDoğan HZ: MUHAMMED MUSTAFA S.A.V e hakaret edebilme cesaretini o yüreksiz o cibiliyetsiz kişiliğinde bulunan bir mahluk. bu Mahlukat hakkinda ihrac istendi.
CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu, yazılı açıklamasında, Aydoğan'ın "kesin ihraç" talebiyle partinin İl Disiplin Kurulu'na sevk edildiğini bildirdi.
Kolcu, Mustafa Kemal Atatürk'ün, 1926 yılında yaptığı bir konuşmada Hz. Muhammed'in adının unutulmayacağını vurguladığını ifade ederek, şunları kaydetti:
"Atatürk, o konuşmasında 'O, Allah'ın birinci ve en büyük kuludur. O'nun izinden bugün milyonlarca insan yürüyor. Benim, senin adın silinir, fakat sonsuza kadar O, ölümsüzdür' ifadelerini kullandığı bilinmektedir. Partimizin kurucu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, bu anlayışta iken Cumhuriyet Halk Partisi kimliğini taşıyanların İslam dinimizin ve Peygamber Efendimizin hakkında çirkin ifadeler kullananların ne hakları ne de yetkileri vardır? Bu bağlamda CHP Seyhan İlçe Örgütü olarak haddini aşarak İslam dinimizin Peygamberi Hazreti Muhammed hakkında bir sosyal paylaşım sitesinde tasvip etmediğimiz sözleri yazan Seyhan Belediye Meclisi üyesi ve partimizin üyesi Ali Aydoğan'ın kesin ihraç talebi ile İl Disiplin Kurulu'na sevk edildiğini Adana kamuoyuna saygı ile duyururuz."
-Reklamlar-
Chp li Seyhan Belediye Meclisi Üyesi Ali Aydogan Chp li Seyhan Belediye Meclisi Üyesi Ali Aydogan Reviewed by Haber Ozel on 23:30:00 Rating: 5

Reklam