46 Yok Olan 1.Bölüm Star tv 27 Mart 2016

-Reklamlar-
 


 46 Yok Olan 1.Bölüm İzle,46 Yok Olan 27 Mart 2016 İzle,46 Yok Olan 27.03.2016 İzle,46 Yok Olan Son Bölüm İzle,46 Yok Olan Yeni Bölüm İzle,46 Yok Olan 1.Bölüm Canlı İzle,46 Yok Olan 1.Bölüm Tekrarini İzle,46 Yok Olan 1.Bölüm Tekparca İzle,46 Yok Olan Dizisi İzle,46 Yok Olan Star tv
Seyret

46 Yok Olan 1.Bölüm Özeti:
Murat Günay, babası Reha’nın kurduğu bir vakıf üniversitesinde moleküler biyoloji ve genetik bölümünde profesördür. Reha, on beş sene önce Murat ve kız kardeşi Ezo’nun gözleri önünde öldürülmüştür. Ezo, o günden sonra depresif bir kız olmuş ve antidepresan ilaçlara bağımlı hale gelmiştir. Beş sene önce yüksek dozda aldığı ilaçların etkisiyle fenalaşmış ve bitkisel hayata girmiştir. Murat, o günden sonra çalışmalarını kardeşini hayata döndürmek üzere kurgulamıştır.  
Kendini kız kardeşinin tedavisine adayan bir profesörMurat, tıbbın şu anki imkanlarıyla kardeşini bitkisel hayattan çıkaramayacağını anladığından herkesten gizli bir şekilde çalışmalar yapmaktadır. Evinin bodrum katını da tam teşekküllü bir laboratuvara dönüştürmüştür. Beynin vücudun felçli bölgelerindeki sinir sistemiyle olan irtibatı üzerine bir ilaç geliştirmeye çalışmaktadır.

Psikolojik- Gerilim türündeki ‘46 Yok Olan’ dizisinde, bitkisel hayatta yaşam mücadelesi veren kız kardeşini yeniden hayata döndürmek için kimyasal deneyler yapan bir adamın hayatı konu alınıyor. Dizi Türkiye'de bir ilk olarak 60 dakika sürecek.
‘46 Yok Olan’ın Vince Gilligan tarafından yapılan ABD’nin drama dizisi 'Breaking Bad' uyarlaması olduğu söylentilerine dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, tepki göstererek  "Bizim özgün bir şey yapmaya hakkımız yok, yapamaz mıyız? İlla başka şeyin kopyası mı olacak? Biz tüketen bir toplumuz. Kendine güvensiz, fantezi yoksunu birtakım kafalardan çıkıyor bu hikayeler" sözleriyle dedikoduları yalanladı.
-Reklamlar-
46 Yok Olan 1.Bölüm Star tv 27 Mart 2016 46 Yok Olan 1.Bölüm Star tv  27 Mart 2016 Reviewed by Admin on 17:18:00 Rating: 5

Reklam