46 Yok Olan 2.Bölüm Fragmanı Star tv

-Reklamlar-


46 Yok Olan 2.Bölüm Fragmanı İzle,46 Yok Olan Son Bölüm Fragmanı İzle,46 Yok Olan Yeni Bölüm Fragmanı İzle,46 Yok Olan Dizisi Fragmanı İzle,46 Yok Olan 2.Bölüm Özeti,46 Yok Olan 2.Bölüm Tanıtımı,46 Yok Olan Gelecek Haftaki Fragmanı İzle,46 Yok Olan Bu Hafta Neler Olacak,46 Yok Olan Dizisi Fragmanı Star tv

46 Yok Olan 1.Bölüm Özeti:

Murat Günay, babası Reha’nın kurduğu bir vakıf üniversitesinde moleküler biyoloji ve genetik bölümünde profesördür. Reha, on beş sene önce Murat ve kız kardeşi Ezo’nun gözleri önünde öldürülmüştür. Ezo, o günden sonra depresif bir kız olmuş ve antidepresan ilaçlara bağımlı hale gelmiştir. Beş sene önce yüksek dozda aldığı ilaçların etkisiyle fenalaşmış ve bitkisel hayata girmiştir. Murat, o günden sonra çalışmalarını kardeşini hayata döndürmek üzere kurgulamıştır.  
Kendini kız kardeşinin tedavisine adayan bir profesörMurat, tıbbın şu anki imkanlarıyla kardeşini bitkisel hayattan çıkaramayacağını anladığından herkesten gizli bir şekilde çalışmalar yapmaktadır. Evinin bodrum katını da tam teşekküllü bir laboratuvara dönüştürmüştür. Beynin vücudun felçli bölgelerindeki sinir sistemiyle olan irtibatı üzerine bir ilaç geliştirmeye çalışmaktadır.

Psikolojik- Gerilim türündeki ‘46 Yok Olan’ dizisinde, bitkisel hayatta yaşam mücadelesi veren kız kardeşini yeniden hayata döndürmek için kimyasal deneyler yapan bir adamın hayatı konu alınıyor. Dizi Türkiye'de bir ilk olarak 60 dakika sürecek.
‘46 Yok Olan’ın Vince Gilligan tarafından yapılan ABD’nin drama dizisi 'Breaking Bad' uyarlaması olduğu söylentilerine dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, tepki göstererek  "Bizim özgün bir şey yapmaya hakkımız yok, yapamaz mıyız? İlla başka şeyin kopyası mı olacak? Biz tüketen bir toplumuz. Kendine güvensiz, fantezi yoksunu birtakım kafalardan çıkıyor bu hikayeler" sözleriyle dedikoduları yalanladı.
-Reklamlar-
46 Yok Olan 2.Bölüm Fragmanı Star tv 46 Yok Olan 2.Bölüm Fragmanı Star tv Reviewed by Admin on 17:22:00 Rating: 5

Reklam