19 Nisan 2016 Hayat Şarkısı 11.Bölüm Kanal D

-Reklamlar-

 Hayat Şarkısı 11.Bölüm İzle,Hayat Şarkısı 19 Nisan 2016 İzle,Hayat Şarkısı 19.04.2016 İzle,Hayat Şarkısı Son bölüm İzle,Hayat Şarkısı Yeni bölüm İzle,Hayat Şarkısı 11.Bölüm Canlı İzle,Hayat Şarkısı 11.Bölüm Tekparca İzle,Hayat Şarkısı 11.Bölüm Tekrarini İzle,Hayat Şarkıı Kanal D seyret
 
Kerim, tedavi için kliniğe yatan Filiz’in hem masraflarını karşılamakta hem de sağlığını yakından takip etmektedir.Mahir, Hülya’yı bu yeni gelişmeler hakkında bilgilendirir. Hülya, Kerim’in Filiz’le görüştüğünü, üstelik bebek Mehmet’i görmesine izin vereceğini öğrenince deliye döner ve Filiz’den temelli kurtulma kararı alır.Zeynep de bu arada Hülya’dan temelli kurtulma planları yapmaktadır. Cem’e bir daire vermesi karşılığı Hülya’ya tuzak kurmasını ister. 

Aynı köyde doğup büyüyen kan kardeşler Bayram ve Salih seneler evvel aralarında oluşan anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukalrı Melek ve Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar. Ancak çocuklar büyüyene kadar farklı şehirlerde yaşama kararı alırlar.
 
 Hayat Şarkısı Canlı İzle Kanal D

Seneler bu şekilde ilerlerken iki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz ve zamanı geldiğinde oğlunu da alarak büyüdüğü Güzelköy’e giderek kızları Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar.
Çocukların düğün tarihini planlayan iki kan kardeşin hesaba katmadıkları tek şey çocuklarının farklı hayatları ve sevdaları olduğudur.

-Reklamlar-
19 Nisan 2016 Hayat Şarkısı 11.Bölüm Kanal D 19 Nisan 2016 Hayat Şarkısı 11.Bölüm Kanal D Reviewed by Haber Ozel on 01:19:00 Rating: 5

Reklam