29 Nisan 2016 Nurselin Mutfağı Adana Penbe Görücü

-Reklamlar-

 Nursel Ergin’in sunumuyla renk katacağı programda; her yöreden farklı lezzetler sunulacak. Her gün ayrı bir yöreden elinin lezzetine güvenen bir ev hanımının konuk edileceği “Nursel’in Mutfağı”’nda, o yöreye ait hazırlama metotları ile en az dört yemeğin yapılışını izleyeceksiniz.
 
 Türkiye’nin her yerinden farklı lezzetlere ve bilinmeyen tatlara yer veriliyor. Her gün ayrı bir yöreden, elinin lezzetine güvenen bir ev hanımının konuk edildiği Nursel’in Mutfağı’nda, o yöreye ait hazırlama metotları ile en az dört yemeğin yapılışını izliyoruz.

  Nurselin Mutfağı Canlı İzle Show tv 

  Nurselin Mutfagı 29 Nisan 2016 :

Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Penbe Görücü oluyor. Penbe Görücü, Adana mutfağına özgü ‘Zeytinli Börek’, ‘Beğendili Kebap’, ‘Çöç’ ve ‘Fıstıklı Burma’ yapıyor.
 
Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor“.Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak.

Her gün ayrı bir yöreden elinin lezzetine güvenen bir ev hanımının konuk edileceği “Nursel’in Mutfağı”’nda, o yöreye ait hazırlama metotları ile en az dört yemeğin yapılışını izleyeceksiniz. Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”,  hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV’de

-Reklamlar-
29 Nisan 2016 Nurselin Mutfağı Adana Penbe Görücü 29 Nisan 2016 Nurselin Mutfağı Adana Penbe Görücü Reviewed by Haber Ozel on 23:55:00 Rating: 5

Reklam