Benimsin 9 10 Nisan 2016

-Reklamlar-
Benimsin Son bölüm izleKanal 7 nin Hint dizisi Benimsin son bölüm izle yada benimsin 2. bölüm 10 nisan izle,Benimsin 9 nisan yayın tekrarını izle 1. bölüm tekrarı burda benimsin  izle
10 Nisan Pazar
AALİYA, ZAİN’İ NİŞANLISI SANIYOR
Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Benimsin’de bugün, en son çocukken gördüğü kuzeni Aaliya’nın yanına giden Zain karşısında hiç beklemediği güzellikte birini bulur. Aaliya kendisine yapılan bir şakadan dolayı Zain’in nişanlısı Zişan olduğunu sanmaktadır. Durumu fark eden Zain ise ona nişanlısıymış gibi davranır.
BEnimsin 2. BÖLÜM
Zain, Bhopal’e vardığında kuzeni Aaliya’yı tanıyabilmek için onun Facebook profil fotoğrafına bakar. En son küçük bir çocukken gördüğü kuzeninin büyüleyici güzelliği karşısında şaşkınlık yaşayan Zain tesadüf eseri yolda evleneceği adamı ilk kez görmeye giden kuzeni Aaliya ile karşılaşır. Kızkardeşinin yaptığı şaka yüzünden Aaliya, Zain’i kendisiyle görüşmek isteyen nişanlısı Zişan zannetmektedir.. Zain ilk başlarda Aaliya’nın kendisine karşı utangaç tavırlarının sebebini anlamasa da ona kim olduğunu söylemez. Ancak daha sonra Aaliya’nın kendisine Zişan diye seslenmesi ile Zain bu bilmeceyi çözer ve Aaliya’dan yıllar önce yarım kanal çocuksu bir inatlaşmanın intikamını almak için ona nişanlısı gibi davranmaya karar verir. Fakat Zain’in bu oyunu fazla uzun sürmez.


Benimsin (Beintehaa) 1.Bölüm Fragmanı

-Reklamlar-
Benimsin 9 10 Nisan 2016 Benimsin 9 10 Nisan 2016 Reviewed by Haber Ozel on 02:01:00 Rating: 5

Reklam