Sensiz Olmaz 24. Bölüm 5 Mayıs 2016 Kanal 7

-Reklamlar-

5 mayıs 2016 Sensiz Olmaz bugünkü bölümü Kanal 7 ekranlarında 24. bölüm ile sizlerle Sensiz Olmaz son bölümü gelişmeleri neler? Sensiz Olmaz 24. bölüm özeti Sensiz Olmaz 5 mayıs 2016 izle Sensiz Olmaz yeni bölümü izle.

Sensiz Olmaz dizisi Kanal 7 ekranlarının çok sevilen Hint dizilerinden biri haline geldi. Sensiz Olmaz 5 mayıs bölümünde acaba neler olacak?

Sensiz Olmaz 24. bölüm de MOHİNİ KÖŞEYE SIKIŞIYOR
Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Sensiz Olmaz’da bugün, Mohini’nin kendisini zehirlemesinin ardından hastaneye kaldırılan Rudra beklenmedik bir şekilde kendine gelir. Maithili, Mohini hakkında öğrendiklerini Paro’ya anlatır. Köşeye sıkışan Mohini kendini kurtarabilecek mi?
Sensiz Olmaz 24. Bölüm özeti
Doktor, Maithili’ye test etmesi için kendisine verdiği yiyeceğin içerisinde Mohini’nin odasında bulduğu demir tozlarının olduğunu doğrular. Hayati tehlikesini koruyan Rudra tam da kendisinden umutların kesildiği bir anda uyanır. Bu beklenmedik gelişme Mohini ve Sumer’de büyük bir endişe yaratır.
 Maithili, Paro’ya düğün günü Dilsheer’in odasında çıkan yangının ve Rudra’nın zehirlenmesinin arkasında Mohini’nin olduğunu anlatır. Başından beri Mohini’den kuşkulanana Paro, herkesin bir arada bulunduğu bir kahvaltı masasında bildikleriyle onu köşeye sıkıştırır.
 Paro doğruyu söylediğini ispatlamak için Mohini’den Rudra’yı zehirlediğinden şüphe ettiği yiyecekten yemesini ister. Zor duruma düşen Mohini kendisine karşı duyulan şüphelerin yersiz olduğunu kanıtlamak için o yiyecekten yer ve kısa bir süre sonra fenalaşır.
 Herkesin güvenini yitiren Mohini çareyi oğlu Sumer’i suçlamakta bulur. Bu sırada Dilsheer’de sürpriz bir şekilde geri dönmüştür.
-Reklamlar-
Sensiz Olmaz 24. Bölüm 5 Mayıs 2016 Kanal 7 Sensiz Olmaz 24. Bölüm 5 Mayıs 2016 Kanal 7 Reviewed by Admin on 01:46:00 Rating: 5

Reklam