Yüksek Sosyete 1.Bölüm 16 Haziran 2016

-Reklamlar-
Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü 'Yüksek Sosyete' için bir arada!

 Yüksek Sosyete 1.Bölüm Özeti

Yüksek Sosyete’nin en tanınmış ailelerinden birinin kızı olan Cansu, kendine yeni bir hayat kurmak için karşısına çıkan işaretleri takip etmeye başlar. Kerem ise varlıklı bir aileye hizmet ederek büyümüş, emektar bir çiftin tek oğludur. Kerem, hayallerini gerçekleştirmek için çocukluk arkadaşı Mert’le bir aylığına yer değiştirmeyi kabul eder. Cansu ve Kerem’in yolları tam da bu anda kesişir. İkisinin de gerçek kimliklerini sakladığı bir dünyada, belki de aşk tüm farkları, sınıfları, kaderi yener.

Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün başrolünü paylaştığı, oyuncu kadrosunda Meriç Aral, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Hakkı Ergök, Aliye Uzunatağan, Taner Parlas, Hülya Gülşen Irmak, Ceyda Tepeliler, Gülşah Çomaoğlu, Özgün Çoban,Yasin Çam, Aybike Turan’ın yer aldığı dizi ilk bölümüyle perşembe akşamı ekrana gelecek.
Senaryosunu ‘Yazı Odası’nın yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı dizinin yapımcılığını Bi Yapım üsteniyor.
-Reklamlar-
Yüksek Sosyete 1.Bölüm 16 Haziran 2016 Yüksek Sosyete 1.Bölüm 16 Haziran 2016 Reviewed by Haber Ozel on 01:38:00 Rating: 5

Reklam