Kiralık Ask 45.Bölüm Fragmanı Star tv

-Reklamlar-

  
Kiralık Ask 45.Bölüm Fragmanı İzle,Kiralık Ask Son Bölüm Fragmanı İzle,Kiralık Ask Yeni Bölüm Fragmanı İzle,Kiralık Ask 45.Bölüm Özeti,Kiralık Ask 45.Bölüm Tanıtımı,Kiralık Ask Gelecek Haftaki fragmanı İzle

Ömer ailenin en büyük erkek çocuğu ve büyük bir serveti var. Ömer yüzünden miras bölüşülememktedir. Çünkü Ömer bekar ve evlenememiştir. Yengesi Neriman, Ömer için kısmet aramaya başlar. Neriman' ın bir kız bulma süreci çok uzun sürmemiştir. Ömer' i gittiği her yerde takp eden Neriman en son istediğini bulur.

Ömer bir Cafedeyken garson kızla aralarındaki yakınlaşmadan nem kapan Neriman bulduğu kişinin o kız olduğunu düşünür ve Defne ile konuşmaya gider. Defne ve Ömer' in ilk tanışmaları büyük olaylarla geçmiştir. Birbirlerini öperek tanışmışlardır. Çünkü ortada çok farklı durumlar dönmektedir.

Neriman ilk olarak Defne' yi, Ömer' in asistanı yaparak işe koydu. Defne bütün tüyoları Neriman' dan aldı. Neriman ve kankası Defne' ye çok büyük yardımlarda bulundu.
 

 
Kiralık Aşk 44.Bölüm Özeti:
Defne'nin Fikret'in evine ani gelişi ile her iki tarafta kılıçlarını çeker. Fikret, Ömer'le bir şansı olduğuna inanmaktadır ve bunu artık Defne’den bile saklayamaz hale gelmiştir.
Yasemin’in sürpriz ziyaretçisi Ömer, en yakın arkadaşı ile arasını düzeltmek için Yasemin’le ortak olmaktan başka bir yol bulamaz. Passionis ve Cherie ortaklığı ile yeni bir dönem başlar.
Fikret ile mağaza açma fikrini mecburen onaylayan Defne tedirgindir. Fikret Defne’ye, Ömer’in tarafını seçmesi için küçük bir oyun oynamayı teklif eder. Düelloya giren iki kadın Ömer için kapışacaktır.

-Reklamlar-
Kiralık Ask 45.Bölüm Fragmanı Star tv Kiralık Ask 45.Bölüm Fragmanı Star tv Reviewed by Haber Ozel on 21:50:00 Rating: 5

Reklam