Müge anlı ile tatlı sert 24 mayıs

-Reklamlar-

Müge anlı ile tatlı sert 24 mayıs 2016 tarihli atv canlı yayını özetini tekrarını izleyebilirsiniz. Müge anlı 24 mayıs izle,yada atv programı olan müge anlı ile tatlı sert 25 mayıs 2016 son bölümü izle.

24 Mayıs 2016 müge anlı bugünkü programı müge anlı müge anlı 24 Mayıs 2016 geniş özeti izle müge anlı 24 Mayıs tekrar izle müge anlı 25.05.2016 tekrarı izle


Yüksek lisansını Kadir Has üniversitesinde hukuk bölümünde yapan Müge Anlı, Marmara Ün. İletişim fakültesi mezunudur. Televizyon kariyerine magazin programı sunarak başlayan Müge Anlı, Şenay Düdek’le birlikte yaptıkları Dobra Dobra programıyla tanındı.


Kanal D de yaptığı program sırasında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi. Bir sene Şenay Düdek’le çalışan Müge Anlı sonraki sezon programa Pakize Suda’yla devam etti. Magazin programlarındaki sunuculuk deneyimini ATV’de yayınlanan Müge Anlı’yla Tatlı Sert programıyla sonlandıran sunucu, kayıpların aranarak bulunduğu bu yeni programını yapmaya başladı.
Kaybettiği yakınlarını bulmak isteyen kişileri programına konuk eden Müge Anlı, katili belli olmayan cinayetleri de programında çözmeye başladı. Müge Anlı bulamazsa kimse bulamaz, dedirtecek kadar programında başarılı bir grafik sergileyen Müge Anlı daha uzun yıllar bu programı yapacak gibi gözüküyor.

-Reklamlar-
Müge anlı ile tatlı sert 24 mayıs Müge anlı ile tatlı sert 24 mayıs Reviewed by Haber Ozel on 12:51:00 Rating: 5

Reklam